Neugart; Güç, hassaslık, ortaklık

Neugart Hassas Dişli Kutuları

  • Neugart; Güç, hassaslık, ortaklık
    Neugart; Güç, hassaslık, ortaklık

Güç, hassasiyet ve ortaklık – Bu değerler ile 1928 yılında kurulan şirketimiz yaklaşık 80 yıldır felsefemizi ve çalışmalarımızın temelini oluşturur. Neugart’ ın ana konusu planet tipi boşluksuz redüktördür. Beraberinde bazı müşteriler için adet yada ciroya göre özel tip redüktör tasarımı ve üretimide yapılmaktadır.

Planet tip redüktörlerden de kabaca 3 tip olarak bahsedersek düz tip, 90° açılı ve flanş bağlantılı olmak üzere değişik yapılarda üretilmekte. Servo redüktör, servo motor içeren tüm uygulamalar da kullanılmaktadır. Bunlar özellikle triger kayış, kremyer dişli ve döner eksen uygulamalarıdır.

Her tip paketleme-dolum, cam işleme, ağaç isleme, plazma-laser kesim gibi makina imalatçılarının yanısra, son yıllarda artan kartezyen robot tasıma sistemleri yapan tüm firmalar icin fiyat/performans ilişkisi ve teknik destek avantajları ile uygun ürünlerimizi kullanabilirler. 2011 kataloğumuzdaki ürünlerimiz ile ilgili sorularınız varsa, her zaman yanınızdayız. 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim