Salı, 26 Eylül 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Fuarlar

3.Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi

3.Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi

tarihinden 4 Ekim 2017 tarihine kadar 6 Ekim 2017

WOW Kongre Merkezi Yeşilköy Istanbul

Robot Yatırımları Zirvesi, ST Dergilerinde yıl boyu reklamı olan sektör profesyonelleri ile fabrikaların üretim, yatırım ve satın alma süreçlerinden sorumlu okuyucuların her yıl bir araya geldiği bir iş platformudur.Robot Yatırımları Zirvesi, dünyanın en büyük robotlu otomasyon fuarı olan Automatica ve ST Alternatif Fuarcılık işbirliği ile her yıl düzenlenir. İlki 2015 yılında gerçekleşen organizasyon, içeriği sadece robotlu üretim olan tek organizasyon olma özelliği taşır.ST Dergilerinin yıl içindeki tüm sektör temaslarından yararlanarak gündeminde robot yatırımı olan fabrikalar tespit edilir ve Zirveyi ücretsiz ziyaret etmeleri sağlanır. Bu sistemle Zirve hey yıl üst düzey iş bağlantılarına sahne olur.

http://www.robotyatirimlari.com/

MAKTEK İZMİR 2017

MAKTEK İZMİR 2017

tarihinden 4 Ekim 2017 tarihine kadar 7 Ekim 2017

Fuarİzmir - Gaziemir Izmir

Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgâhlarının ülkemizdeki en önemli üreticileri, MAKTEK İzmir 2017 Fuarı'nda bir araya gelecek. Fuarda, takım tezgâhları, metal - sac işleme makineleri, tutucular - kesici takımlar, kalite kontrol - ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren katılımcılar yer alacak.

http://izmirmaktekfuari.com/

STT Eurasia 2017 3. Uluslararası Yüzey İşlem Kimyasalları Teknolojileri Fuarı

STT Eurasia 2017 3. Uluslararası Yüzey İşlem Kimyasalları Teknolojileri Fuarı

tarihinden 12 Ekim 2017 tarihine kadar 14 Ekim 2017

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy Istanbul

Yüzey İşlemler sektörü, teknolojiye, Ar-Ge'ye ve mühendislik bilgisine dayanan bir sektördür. Türkiye'de sanayi ve üretimde; Demir Çelik, Ağır Sanayi, Otomotiv, Mobilya, Makine ve Yedek Parça, Isıtma-Doğutma, Beyaz Eşya, Enerji, Elektrik ve Elektronik sektörlerindeki teknolojiye ve üretime yönelik hızlı gelişmeler, kaplama, yüzey işlem ve galvaniz sektöründe de aynı büyüme ve gelişme ivmesine neden olmaktadır. STT Show Eurasia Fuarı, 'kaplama sektörü'ne hizmet eden kimyasal, sıcak daldırma galvaniz, makine ekipman ve teknoloji firmalarını aynı çatı altında toplayarak tüm sektör profesyonellerini bir araya getiren başarılı bir platform haline gelmiştir.3. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı STT Show Eurasia 2017, 4.Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı- PaintExpo Eurasia 2017 ile eş zamanlı olarak İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10.Salonlarda dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerini bir araya getiriyor olacak. Bu iki fuarın eş zamanlı düzenleniyor olması 'Pre-treatment / Ön İşlem Hizmetleri veren firmalar ile 'Finishing Systems / Son İşlem Hizmetleri sunan firmaları bir araya getirerek hem katılımcı firmalar hem de ziyaretçilere bulunmaz bir platform sunmaktadır.

http://www.stteurasia.com/

KALİTE ' 17

KALİTE ' 17

tarihinden 12 Ekim 2017 tarihine kadar 14 Ekim 2017

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy Istanbul

AB ile uyum süreci içinde ve sonrasında üretimin söz konusu olduğu bütün sektörlerin uyması gereken yeni normların ve standartların yerleşmesi aşamasında ihtiyaç duyacakları tüm ürün ve hizmetleri Kalite'17 de sergilenecek. Ölçme ekipmanlarından, ölçü kalibrasyon sistemlerine ve koordinat ölçme makinelerine, kalite güvencesi veren firmalardan, laboratuar test ekipmanlarına kadar her türden ürün bu fuarda sergilenecek. Kalite, kontrol ve metroloji sektörünün buluşma noktası olan ve Kasım 2017'de 8. kez düzenlenecek fuarda katılımcılar hedefledikleri nihai tüketici grupları ile bir araya gelme fırsatını yakalayacaklar. Fuara katılan firmalar Türkiye ve dünyada isim yapmış 500 ün üzerinde markayı 15.000 profesyonel ziyaretçi ile buluşturacaklar. TÜBİTAK-UME, TSE, TİAD ve TÜRKAK gibi uzman kuruluşların, üretimde daha üst düzeyde kaliteyi arayan firmaların aradıklarına her aşamada cevap verecekleri tek fuar olan Kalite'17; gıdadan otomotive, beyaz eşyadan tekstile, inşaattan ambalaja, elektronikten kimyaya ülkemizin önder firmalarına daha kaliteli ve güvenilir üretim yapabilmeleri için yol gösterecek.

http://www.kalitefuari.com/

Avrasya Ambalaj 2017 - İstanbul  23.Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı

Avrasya Ambalaj 2017 - İstanbul 23.Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı

tarihinden 25 Ekim 2017 tarihine kadar 28 Ekim 2017

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Istanbul

Avrasya Ambalaj Fuarı; yaşamımızdaki her ürüne hayat veren ambalaj ürünleri, gıda işleme - ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği; 37 ülkeden 1100'den fazla katılımcısı, 94 ülkeden 55.000'in üzerinde ziyaretçisiyle her yıl büyüyen; gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari platformudur.

http://packagingfair.com/

CWIEME  Bobinaj, Yalıtım ve Elektrik Üretim Endüstrileri Fuarı

CWIEME Bobinaj, Yalıtım ve Elektrik Üretim Endüstrileri Fuarı

tarihinden 2 Kasım 2017 tarihine kadar 4 Kasım 2017

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy Istanbul

Konusunun uzmanı mühendisler ve satınalma profesyonelleri yeni ve halihazırda çalısmakta oldukları tedarikçilerle buluşarak çözüm üreten ürünlere yatırım yapmak, diğer profesyonellerle biraraya gelmek ve endüstride yaşanan gelişmelerden haberdar olmak için CWIEME Fuarlarını ziyaret ederler. CWIEME Fuarları önde gelen satınalmacı ve karar alıcılara ürün ve çözümlerini sunabilmeleri açısından firmalar için en ideal platformdur. Endüstri tarafından bilinirliği ve güçlü marka değeri ile CWIEME Fuarları işinizin endüstrinin kalbinde yeralmasını sağlar. Mühendis ve tedarikçileri üretimin anahtar bölgelerinde biraraya getirerek, sizleri yeni ve fırsat dolu pazarlara taşır.

http://www.coilwindingexpo.com/istanbultr/

SANTEK 2017 4.Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı

SANTEK 2017 4.Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı

tarihinden 2 Kasım 2017 tarihine kadar 5 Kasım 2017

Kocaeli BB Uluslararası Fuar Merkezi İzmit

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenecek SANTEK 2017, Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) iş birliği ile Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı'nın değerli destekleri ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi'nde sanayi ve teknoloji sektörünün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

www.tuyap.com.tr

PUTECH EURASIA 2017 5.Uluslararası  Poliüretan Sanayi Fuarı

PUTECH EURASIA 2017 5.Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı

tarihinden 9 Kasım 2017 tarihine kadar 11 Kasım 2017

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Avrasya'nın Lider Poliüretan ve Kompozit Platformu bünyesinde gerçekleşecek olan, '5. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı' Putech Eurasia 2017, 09-11 Kasım 2017 tarihleri arasında, üç gün boyunca İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarda, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. '5. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı' Putech Eurasia 2017'de Poliüretan Kimyasallar, Poliüretan Makine Ekipman, Poliüretan Sistem Evi, Poliüretan Kaplama ve Yapıştırıcılar, Poliüretan Kalıp ve Sistemler, Poliürea Uygulamaları RIM-Integral Poliüretan Sistem Ürünleri sergilenirken, eş zamanlı olarak düzenlenecek olan '3. Kompozit Sanayi Fuarı' Eurasian Composites Show 2017 ise Kompozit Endüstrisi'nin lider firmalarını ağırlıyor olacak.

http://www.putecheurasia.com/

Eurasian Composites Show 2017 3.Uluslararası Kompozit Sanayi Fuarı

Eurasian Composites Show 2017 3.Uluslararası Kompozit Sanayi Fuarı

tarihinden 9 Kasım 2017 tarihine kadar 11 Kasım 2017

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Kompozit sektörü, Türkiye'de, Avrupa ve dünya büyüme oranlarının üzerinde bir büyüme göstermektedir. 2010 yılına kadar, ortalama % 8-12 arasında büyüme görülürken, daha sonraki yıllarda da, % 9-10 oranında bir büyüme beklenmektedir. Kompozit sektörü dünyada 7,3 milyon ton, 43,5 milyar Euro'luk bir ticaret hacmine; Avrupa'da 2,25 milyon ton ve Türkiye'de 120.000 tonluk üretim hacmine sahiptir. Türkiye'de otomotiv, inşaat ve altyapı sektörlerindeki Kompozit kullanımları, toplam Kompozit kullanımının yarısından daha fazlasını oluşturmaktadır. Otomotiv, inşaat ve altyapı sektörlerinin hızlı bir şekilde büyümesi yabancı üreticilerin dikkatini çekmektedir. Türkiye'nin coğrafi konumu, hızlı yapılanması ve Türk firmaların komşu ülkelerdeki inşaat sektöründe söz sahibi olmasından dolayı, inşaat sektöründe kullanılan Kompozit Malzemelerin üretimi hızlı bir büyüme göstermiştir. Bu gelişimin önümüzdeki birkaç yıl için de böyle süreceği öngörülmektedir. Otomotiv sektöründeki uluslararası firmaların Türkiye'de üretim bölgelerini genişletmesi, yeni firmaların üretim yapmaya başlaması ve sektörün benzin maliyetlerini düşürmek için daha hafif araçlar yapmak istemesi nedeniyle dayanıklı Kompozit Malzemeler, metal malzemelerin yerine tercih edilmektedir. Bu ihtiyaç, sektörün gelişimine büyük katkı sağlamıştır.

http://www.eurasiancomposites.com/

SPS IPC Drives

SPS IPC Drives

tarihinden 28 Kasım 2017 tarihine kadar 30 Kasım 2017

Nuremberg

SPS IPC Drives is Europe's leading exhibition for electric automation.Meet suppliers of electric automation technology from around the world. Inform yourself about all products, trends and innovations within the industry from 28 - 30 November 2017 in Nuremberg. The trade fair offers you the perfect platform to search the right solutions for your automation tasks.

https://www.mesago.de/en

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun