Perşembe, 20 Temmuz 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Fuarlar

7th IMTOS 2017: India Macchine Tools Show 2017

7th IMTOS 2017: India Macchine Tools Show 2017

tarihinden 28 Temmuz 2017 tarihine kadar 31 Temmuz 2017

New Delhi, India

7th IMTOS 2017 : India Macchine Tools Show 2017 shows different country pavilion along with India Companies. Great Opportunity for visitors to find source in Machine Tools Industry @ 7th INDIA MACCHINE TOOLS SHOW 2017, New Delhi, India.

www.kdclglobal.com

IWE-İSTANBUL WATER EXPO  Su, Atıksu İşleme, Evsel, Endüstriyel Kirlenme, Atık Yönetimi, Teknolojileri Fuarı ve Konferansı

IWE-İSTANBUL WATER EXPO Su, Atıksu İşleme, Evsel, Endüstriyel Kirlenme, Atık Yönetimi, Teknolojileri Fuarı ve Konferansı

tarihinden 7 Eylül 2017 tarihine kadar 9 Eylül 2017

Türkiye'de su ve atıksu teknolojileri konusuna odaklanmış ilk ve tek sektörel fuar olan IWE Istanbul Water Expo - İstanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, tüm sektör profesyonellerinin bir araya geleceği, sektörün ihtiyaçları, sorunları ve çözüm önerilerinin tek bir çatı altında sunulacağı önemli bir buluşma platformu olacak. AB raporlarına göre, Türkiye su ve atıksu çözümleri için dünyanın en büyük pazarlarından birisi konumunda. Yeni ve rehabilitasyon projeleri için 2023 yılına kadar 33.9 milyar Avro yatırım yapılmasının planlanıyor olması da fuarın kamu ve özel sektör profesyonelleri ve yatırımcılar için önemli bir cazibe merkezi olacağını şimdiden kanıtlıyor. Bu yıl ikinci kez organize edilecek olan IWE Istanbul Water Expo, su kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılması, su yönetimi, su tasarrufunun sağlanması, su ve atıksuların arıtımı ve geri kazanımı ile ilgili çok kapsamlı bir alanda son teknolojileri ve gelişmeleri aynı platformda bir araya getirmektedir.

http://istanbulwaterexpo.com/anasayfa?lang=tr-TR

CNR Ambalaj Fuarı

CNR Ambalaj Fuarı

tarihinden 20 Eylül 2017 tarihine kadar 23 Eylül 2017

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy Istanbul

Yaklaşık 20 milyar dolar büyüklüğüne ulaşan Türkiye Ambalaj Sanayi, toplam pazar payının yarısını gıda ve içecek sektörleri için üretmektedir. Günümüzde ambalaj ile gıda ve içecek sektörü birbirinden ayrı düşünülmeyecek bir yapı kazanmıştır. Gıda güvenliğinden pazarlamaya, markalaşmadan ihracata; tüketici-ürün ilişkisine uzanan geniş bir yelpazede birbirini besleyen ve ileriye götüren bu iki sektörü aynı çatı altında bir araya getiriyoruz. CNR Holding'in uluslararası alanda 30 yılı aşkın tecrübesi ile Fuarın, 20 bin metrekare alanda 1000'e yakın markanın katılımıyla 20 bin profesyoneli ağırlaması hedefleniyor. CNR Ambalaj İstanbul'da, Orta ve Batı Avrupa, Ortadoğu, Amerika, Afrika bölgeleri ile Rusya ve Balkanlardan gelecek ambalaj, paketleme, gıda teknolojileri sektör profesyonelleri ile iletişim ve yeni iş bağlantıları gerçekleştirilecek.

http://ambalajistanbul.com/

CNR ENERGY İstanbul

CNR ENERGY İstanbul

tarihinden 21 Eylül 2017 tarihine kadar 24 Eylül 2017

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy Istanbul

Türkiye'nin 2023 hedefleri ve jeopolitik konumu nedeniyle kıtalararasında doğal köprü olması Türkiye'yi enerji merkezi haline getirmektedir. Bu gelişmelere paralel olarak ilki 19 - 21 Mart 2015 tarihlerinde gerçekle­tirilen, CNR ENERGY İSTANBUL; fuarla birlikte gerçekle­tirilen B2B etkinlikleri ve konferanslarla sektörün ihtiyaç duydugu kamu, özel sektör ve akademik kadroları bir araya getirerek önemli bir ba­şarıya imza attı. Fuar boyunca dört ayrı salonda gerçekle­tirilen konferanslarda, bakanlık mensupları, akademisyenler ve Türkiye'nin lider enerji firmalarının üst düzey yöneticilerinin yer aldıgı 122 konu­macı, enerjinin verimli biçimde kullanılmasına olanak sunacak stratejilerin geniş­letilmesi ve enerji üretiminde faydalanılan tüm enerji kaynaklarının dogaya uygun kullanımıyla ilgili projeleri masaya yatırdı.

http://cnrenergyistanbul.com/

Ilex Elektronics Fuarı 6.Uluslararası Elektronik Yan Sanayi

Ilex Elektronics Fuarı 6.Uluslararası Elektronik Yan Sanayi

tarihinden 21 Eylül 2017 tarihine kadar 24 Eylül 2017

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy Istanbul

Elektronik ürünlerin üretilmesinde kullanılan tüm ürünlerin sergilendiği, Türkiye'nin elektronik alanındaki en önemli etkinliği olan Uluslararası Electronist Fuarı, 5. kez sektörü buluşturmaya hazırlanıyor. Gelişen teknoloji ile birlikte elektronik cihazlar günlük yaşantımızda daha fazla yer almaya başladı. Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte kullanılması kaçınılmaz olan her türlü elektronik cihazda kullanılan tüm parçalar Uluslararası Electronist Fuarı'nda bir arada yer alacaktır.

http://www.electronistfuari.com/

3.Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi

3.Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi

tarihinden 4 Ekim 2017 tarihine kadar 6 Ekim 2017

WOW Kongre Merkezi Yeşilköy Istanbul

Robot Yatırımları Zirvesi, ST Dergilerinde yıl boyu reklamı olan sektör profesyonelleri ile fabrikaların üretim, yatırım ve satın alma süreçlerinden sorumlu okuyucuların her yıl bir araya geldiği bir iş platformudur.Robot Yatırımları Zirvesi, dünyanın en büyük robotlu otomasyon fuarı olan Automatica ve ST Alternatif Fuarcılık işbirliği ile her yıl düzenlenir. İlki 2015 yılında gerçekleşen organizasyon, içeriği sadece robotlu üretim olan tek organizasyon olma özelliği taşır.ST Dergilerinin yıl içindeki tüm sektör temaslarından yararlanarak gündeminde robot yatırımı olan fabrikalar tespit edilir ve Zirveyi ücretsiz ziyaret etmeleri sağlanır. Bu sistemle Zirve hey yıl üst düzey iş bağlantılarına sahne olur.

http://www.robotyatirimlari.com/

MAKTEK İZMİR 2017

MAKTEK İZMİR 2017

tarihinden 5 Ekim 2017 tarihine kadar 8 Ekim 2017

Fuarİzmir - Gaziemir Izmir

Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgâhlarının ülkemizdeki en önemli üreticileri, MAKTEK İzmir 2017 Fuarı'nda bir araya gelecek. Fuarda, takım tezgâhları, metal - sac işleme makineleri, tutucular - kesici takımlar, kalite kontrol - ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren katılımcılar yer alacak.

http://izmirmaktekfuari.com/

STT Eurasia 2017 3. Uluslararası Yüzey İşlem Kimyasalları Teknolojileri Fuarı

STT Eurasia 2017 3. Uluslararası Yüzey İşlem Kimyasalları Teknolojileri Fuarı

tarihinden 12 Ekim 2017 tarihine kadar 14 Ekim 2017

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy Istanbul

Yüzey İşlemler sektörü, teknolojiye, Ar-Ge'ye ve mühendislik bilgisine dayanan bir sektördür. Türkiye'de sanayi ve üretimde; Demir Çelik, Ağır Sanayi, Otomotiv, Mobilya, Makine ve Yedek Parça, Isıtma-Doğutma, Beyaz Eşya, Enerji, Elektrik ve Elektronik sektörlerindeki teknolojiye ve üretime yönelik hızlı gelişmeler, kaplama, yüzey işlem ve galvaniz sektöründe de aynı büyüme ve gelişme ivmesine neden olmaktadır. STT Show Eurasia Fuarı, 'kaplama sektörü'ne hizmet eden kimyasal, sıcak daldırma galvaniz, makine ekipman ve teknoloji firmalarını aynı çatı altında toplayarak tüm sektör profesyonellerini bir araya getiren başarılı bir platform haline gelmiştir.3. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı STT Show Eurasia 2017, 4.Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı- PaintExpo Eurasia 2017 ile eş zamanlı olarak İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10.Salonlarda dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerini bir araya getiriyor olacak. Bu iki fuarın eş zamanlı düzenleniyor olması 'Pre-treatment / Ön İşlem Hizmetleri veren firmalar ile 'Finishing Systems / Son İşlem Hizmetleri sunan firmaları bir araya getirerek hem katılımcı firmalar hem de ziyaretçilere bulunmaz bir platform sunmaktadır.

http://www.stteurasia.com/

KALİTE ' 17

KALİTE ' 17

tarihinden 12 Ekim 2017 tarihine kadar 14 Ekim 2017

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy Istanbul

AB ile uyum süreci içinde ve sonrasında üretimin söz konusu olduğu bütün sektörlerin uyması gereken yeni normların ve standartların yerleşmesi aşamasında ihtiyaç duyacakları tüm ürün ve hizmetleri Kalite'17 de sergilenecek. Ölçme ekipmanlarından, ölçü kalibrasyon sistemlerine ve koordinat ölçme makinelerine, kalite güvencesi veren firmalardan, laboratuar test ekipmanlarına kadar her türden ürün bu fuarda sergilenecek. Kalite, kontrol ve metroloji sektörünün buluşma noktası olan ve Kasım 2017'de 8. kez düzenlenecek fuarda katılımcılar hedefledikleri nihai tüketici grupları ile bir araya gelme fırsatını yakalayacaklar. Fuara katılan firmalar Türkiye ve dünyada isim yapmış 500 ün üzerinde markayı 15.000 profesyonel ziyaretçi ile buluşturacaklar. TÜBİTAK-UME, TSE, TİAD ve TÜRKAK gibi uzman kuruluşların, üretimde daha üst düzeyde kaliteyi arayan firmaların aradıklarına her aşamada cevap verecekleri tek fuar olan Kalite'17; gıdadan otomotive, beyaz eşyadan tekstile, inşaattan ambalaja, elektronikten kimyaya ülkemizin önder firmalarına daha kaliteli ve güvenilir üretim yapabilmeleri için yol gösterecek.

http://www.kalitefuari.com/

Avrasya Ambalaj 2017 - İstanbul  23.Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı

Avrasya Ambalaj 2017 - İstanbul 23.Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı

tarihinden 25 Ekim 2017 tarihine kadar 28 Ekim 2017

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Istanbul

Avrasya Ambalaj Fuarı; yaşamımızdaki her ürüne hayat veren ambalaj ürünleri, gıda işleme - ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği; 37 ülkeden 1100'den fazla katılımcısı, 94 ülkeden 55.000'in üzerinde ziyaretçisiyle her yıl büyüyen; gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari platformudur.

http://packagingfair.com/

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun