Diğer Dergilerimiz

Aşağıda, TIM Global Medya’ın Avrupa’da yayınladığı ulusal ve uluslararası basılı ve online medya yayınlarını bulabilirsiniz.

IEN Europe
1975 yılından beri IEN Europe endüstriyel karar vercilerin yeni ürünler ve çözümler için başvurduğu güvenilir kaynak olmuştur. Bu yayın bütün Avrupa çapında endüstriyel tasarımcılar ve üretimden sorumlu yöneticilere ulaştırılmaktadır.
Web Sitesi

 PCN Europe
Yayın hayatına 2004 yılında başlayan PCN Europe, proses endüstrisine yönelik yayınladığı en son endüstriyel haberler, uygulama öyküleri, teknik makaleler ve ürün haberleri ile referans bir yayın haline gelmiştir.
Web Sitesi

 IEN D-A-CH
26 yıldan bu yana yayınlanan IEN D-A-CH dergisi, ağırlıklı olarak mekanik ve elektrik/elektronik mühendisliği alanındaki tasarım mühendisleri ve teknik sorumlular için vazgeçilmez bir bilgi kaynağıdır. IEN D-A-CH, üretim endüstrisine sunulan en yeni ürünler, trendler ve teknolojik yenilikler hakkında bilgi sunar.
Web Sitesi

 PEI
PEI, lokal ve Fransız yan kuruluş firmalarında görev yapan tasarım ve mühendislik yönetiminde çalışan endüstri profesyonellerine yöneliktir.
Web Sitesi

ECI - Electronique Composants & Instrumentations
Fransız elektronik sektöründe; tasarım mühendislerine, tasarım yönetimine, satın almaya ve karar vericilere yönelik çok yönlü medya kampanyası imkanı.
Web Sitesi

 IEN Italia
IEN İtalya, her ay, her çeşit endüstriden profesyonele, özellikle de mühendislik, üretim ve operasyon yönetimi alanlarında görev yapanlara yeni ürün haberleri sunar.
Web Sitesi

Il Distributore Industriale
Il Distributore Industriale’da yer alan makaleler, araştırmalar ve ürün eleştirileri, endüstri dünyasının portresini çizer. Bu yayın, IEN İtalya dergisinin bir ilavesidir.

Web Sitesi

Manutenzione & Asset Management
Bu yayın, İtalyan Bakım Derneği A.I.MAN.’ın resmi teknik yayını olup, her ay 9 017 aboneye ulaştırılmaktadır. Manutenzione & AM, İtalya’daki Bakım, Tamir ve Proses pazarına hitap etmektedir.

Web Sitesi

 

Dergi
Endüstri-Dunyasi.com
e-Dergi oku