Economy Line için Yenilikçi Yağlayıcı

Özellikle planet ve dik açılı dişli kutuları için

  • Economy Line için Yenilikçi Yağlayıcı
    Economy Line için Yenilikçi Yağlayıcı

Neugart’ın müşterileri için gelişmiş ürünler konusunda dahi sürekli optimizasyon imkanları arıyor ve buluyor. En son örnek: Özellikle planet ve dik açılı dişli kutuları için geliştirilmiş yenilikçi, özel bir yağlayıcı. Daha geniş bir sıcaklık aralığında anında aşınmaya karşı önemli ölçüde geliştirilmiş koruma sunar.

Yeni "Klübersynth GE 14-112" gresi, yağlayıcı uzmanı Klüber Lubrication  ile bir geliştirme ortaklığının sonucudur ve kapsamlı testlerde performansını kanıtlamıştır. Yüksek yüklere maruz kalan küçük dişli kutuları için özel bir gres olarak, planet dişli kutularının gereksinimlerini tam olarak karşılayacak şekilde formüle edilmiş özel katkı maddeleri içerir. Yeni çözüm her iki pazar liderinin yetkinliklerini birleştiriyor.

Klüber Lubrication satış bölge müdürü Jürgen W. Gehrig, “Yeni gelişim zorlu bir süreç oldu. Dinlemek, tavsiye etmek, test etmek - her şey Neugart'ın gereksinimlerine uygun olarak gerçekleştirildi. Sonuç, Neugart müşterileri için sayısız avantaja sahip özel bir çözümdür. Klüber Lubrication Bölge Satış Müdürü Jürgen W. Gehrig, yeni çözüm müşteriye özel gereksinimleri daha da doğrudan ele alıyor, çünkü daha da geniş bir uygulama yelpazesi sunuyor "diyor.

Somut olarak, yenilik "standart yağlama" seçeneğiyle tüm ekonomik dişlilerini (yani PLE, WPLE, PLQE, WPLQE, PLPE, WPLPE, PLFE, WPLFE, PLHE serisi ve bunların modifikasyonları) etkiliyor. Referans noktasındaki teknik performans verilerinin değişmeden kalması garanti edilir. Bu modellerin müşterileri, yeni yağlayıcının avantajlarından otomatik olarak yararlanır. Değişim, 2021'deki ilk teslimatla birlikte gerçekleşecektir.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim