Güvenlik Prosedürlerinizi Görüntüleyin ve Yönetin

Brady Link360™ Yazılımı, görsel bilgi oluşturma, inceleme ve güncellemeyle ilgili işlemlere eksiksiz bir bakış sunan ilk yazılımdır

  • Güvenlik Prosedürlerinizi Görüntüleyin ve Yönetin
    Güvenlik Prosedürlerinizi Görüntüleyin ve Yönetin
  • Güvenlik Prosedürlerinizi Görüntüleyin ve Yönetin
    Güvenlik Prosedürlerinizi Görüntüleyin ve Yönetin

Güvenli bir tesise sahip olmak konusundaki en büyük zorluklardan biri de bilgi yönetimidir. Bir tesiste Kilitleme/Etiketleme prosedürleri, kapalı alan giriş izni uygulamaları, bakım programları ve diğer önemli belgeler mevcuttur. Bunların tümünün düzenli olarak güncellenmesi ve kontrol edilmesi gerekmektedir.

Brady olarak biz, hem bugün hem de gelecekte çalışan güvenliğini, verimliliği ve ekipman güvenilirliğini artırmak için özelleştirilmiş danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Güvenlik prosedürlerinizi kolayca yönetin

Link360 Yazılımı kullanıcıların görsel talimatlı güvenlik prosedürleri oluşturmalarını, ölçeklendirmelerini, güncellemelerini ve doğrulamalarını sağlar. Bu yazılım, birden fazla tesisteki güvenlik prosedürlerinin doğruluğunu, uyumluluğunu ve sürdürülebilirliğini takip etmenin kolay bir yolunu sağlar.

•    Basit ve takip edilmesi kolay, görsel olarak yönlendirici güvenlik prosedürleri oluşturun
•    Tesislerde hızlı bir şekilde standartlara uygun ve onaylanmış güvenlik prosedürleri ölçeklendirin ve dağıtın

30 gün ücretsiz deneme >>

Akıllı telefon kullanarak prosedürleri kolayca tamamlayın

Smart Lockout App, LINK360’daki en yakın zamanda onaylanmış ve alakalı Kilitleme/Etiketleme prosedürlerini belirli makinelerin bakımını yapan iş arkadaşlarınızın akıllı telefonlarına gönderir. İş arkadaşlarınız akıllı telefonlarını kullanarak her seferinde bir kilitleme talimatı alır ve sonraki adımı almadan önce bir önceki adımın tamamlandığını onaylayabilir. Smart Lockout App, LINK360’a tamamlandı olarak işaretlenen tüm kilitleme prosedürü adımlarının yer aldığı bir rapor gönderebilir.

Smart Lockout App’i keşfedin >>