Endüstri Dünyası’na Basın Bülteninizi Gönderin

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen Yazı İşleri ile irtibata geçiniz.

Posta Adresi

Yazı İşleri
Editör Endüstri Dünyası
TIM GLOBAL Medya
Fulya Mah. Büyükdere Cad. No:74D K:3 Ofis:10 Torun Center Şişli
İstanbul
Türkiye

Endüstri Dünyası / Endüstri-Dünyası.com ‘a Basın Bülteni gönderim kuralları

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir

Firmanıza ait yeni ürünlerin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız, lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin. Bir çok basın bülteni editörlerimize gelmekte ancak sadece bir kısmı Endüstri Dünyası’nın önümüzdeki sayılarında veya Endüstri-Dünyası.com’da yer almaktadır. Ürün haberinizin yayınlanma olasılığını arttırmak için aşağıdaki kurallara lütfen uygulayınız.

  • Ürün yeni olmalı (Basın bülteninde tarihi belirtiniz) ve Türkiye pazarında bulunabilir ürün olmalı.
  • Basın Bültenleriniz Türkçe olmalı ve ürünün fonksiyonlarını, belirgin özelliklerini ve uygulama alanlarını gösteren 200 ile 300 kelime arasında uzunlukta bir yazı olmalıdır.
  • Eğer varsa teknik veri ve uygulama yazısı da eklemeniz önerilir.

Bizim tercihimiz basın materyallerinin (metin ve resim) elektronik ortamda gönderilmesi ancak normal postayla gelenlerini de kabul ediyoruz. Eğer elektronik ortamda gönderiyorsanız, yazının Microsoft Word formatında ve resimlerin de jpg/tif formatında 300dpi(ya da yüksek çözünürlük) olmalıdır. Eğer postayla gönderecekseniz ürünün fotoğrafı renkli olmalıdır.

Firma adresinin, pazarlama müdürünün ismi ve iletişim bilgilerinin (eposta adresi,telefon, ve faks numarası) tam olarak verdiğinizden emin olun. Ayrıca ürün yazınızla ilgili gelecek satış fırsatlarını göndereceğimiz e-posta adresine de ihtiyacımız var.

Belirli bir ürün Endüstri Dünyası dergisinde veya web sitesinde ürün yazısı olarak bir kere yer alır.
 


Dergi
Endüstri-Dunyasi.com
e-Dergi oku