FAG Markalı Rulman Çözümleri

Traktörler ve tarım makineleri için

  • FAG Markalı Rulman Çözümleri
    FAG Markalı Rulman Çözümleri

Otomotiv ve endüstri sektörlerinin küresel çapta lider tedarikçilerinden Schaeffler’in dünya çapında otomotiv yenileme pazarındaki faaliyetlerini yürüten bölümü Schaeffler Automotive Aftermarket; traktörler ve tarım makinelerine yönelik ürün portföyünü tamamladı. Debriyaj ve motor bileşenlerine ek olarak artık FAG markalı rulman çözümleri de sunan şirket, sağlam ve dayanıklı onarım çözümleri sayesinde güvenilir arazi yönetimi sağlayacak. 

Otomotiv ve endüstri sektörlerinin küresel çapta lider tedarikçilerinden Schaeffler Grubu’nun dünya çapında otomotiv yenileme pazarındaki faaliyetlerini yürüten bölümü Schaeffler Automotive Aftermarket, diğer segmentlerde olduğu gibi traktörler ve tarım makinelerine yönelik onarım çözümlerinde de OEM kalitesiyle tanınıyor. Şirket, piyasaya sunduğu FAG marka rulman çözümleri ile debriyaj ve motor bileşenleri portföyünü genişleterek bu segmentteki ürün ailesini tamamladı. Daha önce yalnızca LuK debriyaj sistemi ve yardımcı tahrik sistemi onarımları için INA Yardımcı Tahrik Sistemi KIT’ine erişebilen Aftermarket müşterileri, artık bu çözümlerden de faydalanabilecek.

FAG markasının piyasaya sürülmesiyle birlikte Schaeffler, artık dünya çapında sayıları giderek artan arazi tipi tarım araçları ve makineleri için montajı kolay rulman onarım çözümleri sunuyor. Portföyde, küresel mafsal rulmanlar ve makaralı rulmanların yanı sıra kapsamlı yardımcı parça seçenekleriyle birlikte gelen bir dizi rulman kiti çözümü bulunuyor. Tarım makinelerine yönelik FAG rulmanlar; tahrik mili, aks ve şanzıman uygulamaları da dahil olmak üzere birçok sistem için çözüm sunuyor. Bu ürün yelpazelerinin tümünün sürekli güncellenip genişletilmesi planlanıyor.

Arazide daha uzun süreli çalışma için yüksek verimlilik ve uzun ömür
Arazide kullanım için özel olarak tasarlanan FAG rulmanları, tarım makinesi operatörleri için oldukça önem taşıyan sağlam tasarımları ve sofistike yapıları ile kirlenmeye karşı etkili bir şekilde korunurken tüm hava koşullarında güvenilirlik sunuyor. Uzun hizmet ömrünün yanı sıra basit ve verimli montajla tamirhanede geçirilen zaman azalırken arazide geçirilen zaman artıyor. 

OEM kalitesinde eksiksiz ürün portföyü
Schaeffler, ürün portföyünü tamamlayarak şanzıman, motor ve şasiler gibi tüm sistemler için tek bir kaynaktan OEM kalitesinde onarım çözümleri sunma konusundaki kalite ve müşteri taahhüdünü yerine getiriyor. Tüm ürünler, küresel Schaeffler kalite standartlarına göre titizlikle üretiliyor.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim