ENDÜSTRİ DÜNYASI İle İletişime Geçin

TIM GLOBAL Medya Yayıncılık ve Pazarlama Limited Şirketi
Sun Plaza Kat 13 No : 25 - 34398 Maslak-İstanbul
+90-(212) 366 02 76
+90-(212) 366 58 02
Siteyi ziyaret et

Yönetim Kurulu Başkanı: Orhan Erenberk (o.erenberk@tim-europe.com)
Koordinator: Onur Dil (o.dil@tim-europe.com)
Editör Ekibi: İnci Bölükbaşı
Avrupa Merkez Pazarlama Müdürü: Marco Prinari (m.prinari@tim-europe.com)



Yurt Dışı Satış Ofisleri

TURKIYE

Onur Dil

TIM GLOBAL Medya Yayincilik ve Pazarlama Ltd.Sti.

Tel: +90 (0) 212 366 02 76

Fax: +90 (0) 212 366 58 02

Email: o.dil@tim-europe.com

ALMANYA

Simone Ciolek (Postal codes: 01000-25999, 39000-39999, 70000-99999)

Tel: +49-(0)9771-177 90 07

Fax: +49-(0)9771-4571


Email: s.ciolek@tim-europe.com

Karin Weisshaupt
KARO Medienservice (Postal codes: 26000-38999, 40000- 69999)

Tel: +49-(0)6131-32 91 444

Fax: +49-(0)6131-32 91 446

Email: k.weisshaupt@tim-europe.com

AVUSTURYA

Monika Ailinger

Tel: +41 41 850 44 24

Email: m.ailinger@marcomedia.ch

BENELUX (Belçika, Hollanda, Lüksemburg)

Nadia Liefsoens

Tel/Fax: +32-(0)11 22 43 97

Email: n.liefsoens@tim-europe.com

DANIMARKA

Dave Harvett

Tel: +44-(0)121-705 2120

Fax: +44-(0)121-704 3102

Email: daveharvett@btconnect.com

FINLANDIYA

Dave Harvett

Tel: +44-(0)121-705 2120

Fax: +44-(0)121-704 3102

Email: daveharvett@btconnect.com

FRANSA

Sylvie Seurin (Postal Codes: 02, 04, 05, 06, 08, 09, 10,11, 12, 13, 14, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36,37, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57,58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 75, 76, 77, 78, 79,80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 92, 95)

Tel: +33 (0) 1 34 15 63 92

Email: s.seurin@tim-europe.com


Céline Garcia
A2 Développement (Postal codes: 01, 03, 07, 15, 26, 38, 42, 43, 63, 69, 73, 74)

Tel: +33-(0)4-78 42 01 01

Email: a2d.celine@gmail.com

İNGİLTERE

Dave Harvett

Tel: +44-(0)121-705 2120

Fax: +44-(0)121-704 3102

Email: daveharvett@btconnect.com

İSVİÇRE

Monika Ailinger

Tel: +41 41 850 44 24

Email: m.ailinger@marcomedia.ch

İTALYA

Andrea Rancati

Rancati Advertising

Tel: +39-(0)02-7030 00 88

Fax: +39-(0)02-7030 00 74

Email: arancati@rancatinet.it

İSVEÇ

Nadia Liefsoens

Tel/Fax: +32-(0)11 22 43 97

Email: n.liefsoens@tim-europe.com

NORVEÇ

Nadia Liefsoens

Tel/Fax: +32-(0)11 22 43 97

Email: n.liefsoens@tim-europe.com



DÜNYANIN GERİ KALANI

Asia
ABD, KANADA, ÇİN, TAYVAN, G.AMERİKA

John Murphy

Hamilton-Murphy Global, LLC

Tel: +1-616 682 4790

Fax: +1-616 682 4791

Mobile: +1-616.822.2238

Email: john@hamiltonmurphymedia.com

ÇİN

Wendy Teng

Tel: +86 4006787669-808

Fax: + 86 4006787669-831

Email: wteng@topmedia.me

JAPONYA

Ichiro Suzuki

Incom Co. Ltd

Tel: +81-(0)3 3260 7871

Fax: +81-(0)3 3260 7833

Email: isuzuki@incom.co.jp