Yasal Bilgi - Endüstri-Dunyasi.com

Yasal bilgi

Ziyaret ederek ve bu web sitesini kullanarak, aşağıdaki koşulları kısıtlama veya kısıtlama olmadan kabul etmiş sayılırsınız. Endustri-dunyasi.com'a erişiminiz kullanım koşullarına tabi tutulmuştur. TIM Global Medya, kullanıcılara bu değişikliklerden haberdar olması koşuluyla, mevcut şartları istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

Yayımcı

Endustri-dunyasi.com ve Endüstri Dünyası dergisi TIMGlobal Medya Yayın. Ve Paz. Ltd. Şti. tarafından yayınlanmaktadır.

Fulya Mah. Büyükdere Cad. No:74D K:3 Ofis:10 Torun Center Şişli
İstanbul TURKIYE
Tel:  +90-(212) 995 05 67
Fax: +90-(212) 366 58 02
Vergi No : Maslak V.D. 8430297446
Genel Müdür: Orhan Erenberk

Web sitesinin yönetimi

Endustri-dunyasi.com’da yayınlanan içerik TIM Global Medya tarafından sağlanmaktadır. TIM Global Medya, Sun Plaza Kat:13 no:25 34398 Maslak Istanbul -Türkiye (0212) 366 02 76 tarafından hosting, teknik bakım ve güncelleme sağlanmaktadır.

Bilgi ve hizmet kalitesi - sorumluluk sınırlaması

TIM Global Medya, web sitesini güncelleme ve güncelleme konusunda büyük özen göstermektedir. Bununla birlikte, TIM Global Medya yayınlanan bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Kullanıcı, içeriğin önceden bildirilmeksizin değiştirilebileceğini veya silinebileceğinin farkındadır. Bu, TIM Global Medya'nın yayınlanan içerikler veya bunlarla ilgili yapılabilecek kullanımla ilgili herhangi bir sorumluluğu reddettiği anlamına gelir.

Teknik bilgi formları, videolar ve basın bültenleri içeriğinde herhangi bir garanti verilmeksizin dağıtılmaktadır.

Dahası, TIM Global Medya bu web sitesinde görünen şirket adreslerinde veya alan adlarındaki hatalar için sorumluluk kabul etmez. TIM Global Medya, teknik problemlerden kaynaklanabilecek herhangi bir aksama süresini mümkün olduğunca azaltmaya zorlar ve bunun sonucunda ortaya çıkabilecek herhangi bir sorumluluğu reddeder. Bu hükümler, açıkça belirtilmediği sürece, TIM Global Medya'nın tüm İnternet sitelerine uygulanır.

Fikri Mülkiyet Hakları ve Yazar Hakları

Bu sitenin tüm içeriği, Yazar Hakları ve Fikri Mülkiyet hakkındaki Türk ve uluslararası yasalara bağlıdır. İndirilebilir belgeler, ikonografik ve fotoğrafik sunumlar da dahil olmak üzere tüm çoğaltma hakları saklıdır.

Bu web sitesinin bir bölümünün veya bir bölümünün elektronik ortamda veya kağıt ortamında çoğaltılması / biçimi ne olursa olsun yayıncı tarafından açıkça izin verilmediği sürece yasaklanmıştır. Metinlerin başka herhangi bir şekilde kullanılması için, yayıncıyla iletişime geçilmesi önerilir.

Bu web sitesine hyperlink yapılması

TIM Global Medya, bu web sitesindeki ana sayfaya ya da belirli bir sayfaya işaret etmesi koşuluyla, önceden izin almaksızın yüzey bağlantılarını yetkilendirir. Bununla birlikte, kısmen veya tamamen bu web sitesini başka bir yere maskelenme ve / veya bilginin kaynağı hakkında karışıklığa neden olarak (örn. Çerçeveleme veya astarlama) amaçlayan herhangi bir tekniğin kullanılması kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlarda TIM Global Medyasının yazılı izni gerekmektedir. Herhangi bir talep bu web sitesinin yöneticisiyle (webmaster@endustri-dunyasi.com) yapılmalıdır.

Kullanıcı Bildirimleri

TIM Global Medya, bu web sitesinde yer alan değişiklikler, eklemeler veya yeni işlevler hakkında onlara bilgi vermek için Endustri-dunyasi.com'daki kayıtlı tüm üyelere e-posta yoluyla haber verme hakkını saklı tutar.

İstatistik

İstatistiksel sebeplerden ötürü, TIM Global Medya içeriği ziyaret edilen reklamverenleriyle iletişim kurar, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte içeriklerindeki ziyaret sayısı, ziyaretlerin menşei ve süreleri ile sınırlı değildir. Her ziyaretçi, internet tarayıcısını konfigüre ederek tanımlama bilgilerini redd edebilir. Ücretsiz

Bilgi Hizmeti Talebi

Endustri-dunyasi.com'a kayıt yaptırarak, tüm kullanıcılar, 'Ücretsiz Bilgi İste' düğmesi aracılığıyla açık bir bilgi talebi geldiğinde, tam kayıt detaylarının ürün veya hizmetlerini bu sitede sunulan tedarikçilere iletildiğini kabul eder. Buna ek olarak, bilgilerin tamamlayıcısı olarak, bu ücretsiz bilgi talebi yapan kullanıcı, tedarikçilerin web sitesine yönelik bir bağlantı içeren bir onay e-postası alacaktır.

Onay e-postalarında verilen bağlantılarda veya alan adlarındaki herhangi bir hatadan TIM Global Medya sorumlu değildir.

Kayıtlarınızın iptali

Endustri-dunyasi.com'a kaydınızı registration@endustri-dunyasi.com adresine e-posta göndererek istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz

 

Dergi
Endüstri-Dunyasi.com
e-Dergi oku