Neugart, "Schneider Electric Supplier Award"a layık görüldü

Ürün ve hizmette üstün kalite ödülü

  • Neugart, "Schneider Electric Supplier Award"a layık görüldü
    Neugart, "Schneider Electric Supplier Award"a layık görüldü
  • Neugart, "Schneider Electric Supplier Award"a layık görüldü
    Neugart, "Schneider Electric Supplier Award"a layık görüldü

Neugart, bu yılki “Schneider Electric Supplier Award”ı “Kalite” kategorisinde alan tek şirket oldu. Fransız elektrik mühendisliği grubu Schneider Electric, ödülle dünya çapındaki yaklaşık 15.000 tedarikçisinin olağanüstü başarılarını onurlandırıyor.

Jüri, Neugart lehine kararı özellikle "bu tedarikçinin her gün yüksek kaliteli ürünler sunma kabiliyeti" ile gerekçelendirdi ve ayrıca mükemmel hizmet seviyesini vurguladı. 
İki genel müdür Bernd Neugart ve Thomas Herr, 3 Haziran'da sanal bir etkinliğin parçası olarak ödülü kabul ettiler - vurguladıkları gibi, tüm çalışanlar adına: “Bu ödül, her bireyin çalışmasının ve bağlılığının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteriyor. Neugart'ın profesyonelliği ve bu uluslararası şirkete ürünlerimiz ve üretime yakın depolama olanağı sağladığımız esneklik, Schneider Electric'in kalıcı olarak en yüksek müşteri memnuniyeti değerlerine ulaşmasına ve böylece uzun vadede rekabetçi kalmasına önemli katkı sağlıyor."

Bir redüktör üreticisi olarak Neugart, uzun yıllardır Schneider Electric'in tercih edilen tedarikçilerinden ("preferred suppliers") biri olmuştur. Bunun için önkoşullar, bir yandan 90 yılı aşkın deneyimden gelen uzmanlık ve her yıl dünya çapında teslim edilen 400.000'den fazla planet redüktörler ve diğer yandan kapsamlı bir donanım, araç, tedarik zinciri ve hizmet paketidir.

 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim