TIM Global Media, Sanayi Sektöründe Özel Teknik Bilginin Öncüsü

Endustri Dunyası, IEN Europe ve PEI Fransa başta olmak üzere bütün Avrupa'da yayın yapan TIMGlobal Media, 9 Kasım 2022 Çarşamba günü Fransız iş dünyası TV kanalı BFM Business'ın konuğu oldu

  • Kasım 30, 2022
  • 1683 Görüntüleme
  • TIM Global Media, Sanayi Sektöründe Özel Teknik Bilginin Öncüsü
    TIM Global Media, Sanayi Sektöründe Özel Teknik Bilginin Öncüsü

IEN Europe, Endüstri Dünyası ve PEI Fransa başta olmak üzere yayın yapan TIMGlobal Media, 9 Kasım 2022 Çarşamba günü Fransız TV kanalı BFM Business'ın konuğu oldu.

Sektörde uzmanlaşmış Avrupalı ​​bir basın grubu olarak TIMGlobal Media, tüm endüstriyel satın alma süreci boyunca güncel bilgiler sağlarken ve dijital çağa uyum sağlarken tedarikçilerle alıcıları birbirine bağlamayı hedefliyor.

Dijitalleşmeye yönelik eğilim sayesinde, sosyal ağların ve web seminerlerinin kullanımı, yaklaşık 350.000 GDPR uyumlu abone kullanıcıdan oluşan çok geniş veritabanımıza güvenerek daha iyi iletişim kurmanıza olanak tanır.

Sağladığımız bilgilerle, teknolojik ve sosyal gelişmeleri öngörmeye ve stratejinizde dikkate alabilmeniz için size sunmaya çalışıyoruz.

Yıllık 77 basılı ve dijital sayımız, 12 web sitesinde 6 milyon sayfa gösterimi ve 900 bültenimiz sayesinde ürünlerinizi ve şirketinizi tanıtmanız için gerekli tüm iletişim vektörlerini sağlıyoruz. Bu bağlantıya tıklayarak BFM Business tarafından bize ithaf edilen makaleyi ve röportajın videosunu keşfedin.

Media Kit 2023  Click here
Free Digital Subscription Click here

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim