Her Şeyin Elektrifikasyonuna Güç Vermek

Endüstriyel Güç Sistemlerinde Performans ve Verimlilikte Devrimi Yaşayın

  • Her Şeyin Elektrifikasyonuna Güç Vermek
    Her Şeyin Elektrifikasyonuna Güç Vermek

Modern yüksek voltajlı endüstriyel güç sistemleri, artan talepleri karşılamak için daha yüksek performans, verimlilik ve güvenilirlik gerektirir. Geleneksel silikon ve IGBT sistemleri yetersiz kalabilir ve özellikle zorlu ortamlarda üstün dayanıklılık ve esneklik sunan yenilikçi bir çözüme olan ihtiyacı hızlandırabilir.

Silisyum Karbür (SiC), daha yüksek sıcaklıklarda, voltajlarda ve anahtarlama frekanslarında çalışarak anahtarlama kayıplarını büyük ölçüde azaltarak sisteminizin güç yoğunluğunun ve verimliliğinin artmasına yardımcı olur. SiC çözümleri, cihaz yedekliliğini ve termal yönetim gereksinimlerini en aza indirerek, geleneksel çözümlerle karşılaştırıldığında sistem boyutunun, ağırlığının ve maliyetinin azaltılmasına yardımcı olur.

SiC cihazlarını ve güç çözümlerini geliştirme, tasarlama ve destekleme konusunda yirmi yıldan fazla deneyime sahip olan kapsamlı mSiC™ çözümleri portföyümüz, en düşük sistem maliyeti, en hızlı pazara sunma süresi ve en düşük risk ile desteklenen rakipsiz sağlamlık ve performansa sahip ürünler içerir.

SiC’yi kolaylıkla, hızla ve güvenle benimsemenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim