ZEISS Open House Etkinliklerini Tamamladı

Bursa’da "Open House & Innovation Days" ve Ankara’da “Defence & Aerospace Day” etkinliklerini başarıyla gerçekleştirdi

  • ZEISS Open House Etkinliklerini Tamamladı
    ZEISS Open House Etkinliklerini Tamamladı
  • ZEISS Open House Etkinliklerini Tamamladı
    ZEISS Open House Etkinliklerini Tamamladı

ZEISS Türkiye, Kalite Mükemmeliyet Merkezi Bursa’da "Open House & Innovation Days" ve Ankara’da “Defence & Aerospace Day” etkinliklerini başarıyla gerçekleştirdi. 

29 Mayıs 2024 tarihinde ZEISS Kalite Mükemmeliyet Merkezi, Bursa'da düzenlenen "Open House & Innovation Days" etkinliği ile kalite kontrol cihazlarının en son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri katılımcılarla paylaşmak için önemli bir platform sağladı.

Etkinlik boyunca, uzmanlar tarafından sunulan değerli bilgiler ve interaktif oturumlar, katılımcılara kalite kontrol ve muayene süreçlerinde verimlilik ve yenilikçi çözümler konusunda önemli kazanımlar sağladı. Etkinlik ile katılımcılar, kalite kontrol cihazlarını yerinde inceleme ve deneyimleme fırsatı buldular.

Bu etkinliğin akabinde ZEISS Türkiye, 4 Haziran 2024  tarihinde Ankara’da savunma sanayisine yönelik özel bir etkinlik düzenledi. Savunma sanayisinde kritik öneme sahip kalite kontrol ve muayene süreçlerine yönelik en yeni teknolojileri ve çözümlerin sunulduğu bu etkinlikte, sektörün önde gelen temsilcileriyle bir araya gelindi. Etkinlikte savunma sanayisinin özel gereksinimlerine uygun yenilikçi çözümler tanıtıldı ve interaktif oturumlar ile katılımcıların sorularına cevap verildi. 

ZEISS Türkiye, her iki etkinliğe de katılarak katkı sağlayan tüm katılımcılara, ilgi ve desteklerine teşekkür ediyor. 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim