Ekin Endüstriyel Plakalı Eşanjör Üretiminde Kalite Yönetim Anlayışını Geliştiriyor.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi , ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi , OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerini aldı

  • Kasım 28, 2016
  • 171 Görüntüleme
  • Ekin Endüstriyel Plakalı Eşanjör Üretiminde Kalite Yönetim Anlayışını Geliştiriyor.
    Ekin Endüstriyel Plakalı Eşanjör Üretiminde Kalite Yönetim Anlayışını Geliştiriyor.

Ekin Endüstriyel İnterSismik Belgelendirme kuruluşu tarafından gerçekleştirilen denetimlerde sektörde bir ilki gerçekleştirerek , plakalı eşanjör üretimi ve satışı konusunda ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi , ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi , OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerini almaya laik görüldü.

Belgeleri İnterSismik Belgelendirme Kuruluşu Yöneticisi Hasan Şahab 'dan 30.10.2016 Tarihinde teslim alan Ekin Endüstriyel '' Halkla İlişkiler Yöneticisi Erdem Özkan'' Isıtma soğutma sektöründe Kalite Yönetimi konusunda bir ilki gerçekleştiriyor olmak ve buna sektörde önderlik etmek MIT markası adına çok gurur verici dedi.

Paydaşlarına değer verme , değerlerini koruma bilinci ile kalite anlayışını geliştirerek çalışmalarına devam eden Ekin Endüstriyel ''MIT'' markalı ürünlerinin kalitesini , sektörün bir adım ilerisine taşıyarak paydaşlarına örnek olmayı hedefliyor.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim