GSL Mühendislik Ankara’da Geleceğe Hazır Endüstriyel Ağlar Çözüm Günü’nde Sektörü Bir Araya Getiriyor

9 Mayıs’ta Holiday Inn Ankara Çukurambar’da

  • GSL Mühendislik Ankara’da Geleceğe Hazır Endüstriyel Ağlar Çözüm Günü’nde Sektörü Bir Araya Getiriyor
    GSL Mühendislik Ankara’da Geleceğe Hazır Endüstriyel Ağlar Çözüm Günü’nde Sektörü Bir Araya Getiriyor

Endüstriyel ağ ve otomasyon çözümlerinin katma değerli distribütörü GSL Mühendislik, 9 Mayıs’ta Holiday Inn Ankara Çukurambar’da “Geleceğe Hazır Endüstriyel Ağlar” konulu bir çözüm günü düzenliyor. Dünyanın önde gelen endüstriyel haberleşme çözüm sağlayıcılarından Moxa işbirliğinde düzenlenecek etkinlik, endüstriyel Ethernet ağ planlaması, kurulumu ve yönetimi yapan sektör profesyonellerine hitap ediyor. Saat 13:30’da başlayacak etkinliğe katılım, kayıt formu üzerinden ücretsiz gerçekleştirilebilecek. 

Çözüm gününde ODTÜ Siber Güvenlik Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Cihangir Tezcan, "Endüstriyel Ağlarda Siber Güvenlik Gereksinimleri" hakkında bir sunum gerçekleştirecek. AB’nin 17 Ekim 2024’te uyumluluğu zorunlu hale gelecek NIS2 direktifi, endüstriyel siber güvenlik standardı IEC62443 ve siber güvenlikte "tasarımdan itibaren güvenli" konsepti ele alınacak. Etkinlikte incelenecek bir başka konu da gelecekte endüstriyel ağ isterlerini belirleyecek teknolojiler olacak.
Çözüm günü katılımcıları, Moxa ile işbirliği hakkındaki her türlü sorularına Moxa Satış ve İş Geliştirme Müdürü Volodymyr Bodarenko’dan cevap alacak. Katılımcılar, endüstriyel ağların ihtiyaçlarına özel tasarlanmış siber güvenlik çözümlerini canlı bir demo üzerinden inceleme fırsatı bulacak. 

Etkinliğin sonuna kadar katılım gösteren bir firmaya, GSL’nin Moxa sertifikalı eğitmenleri tarafından verilecek bir "Uygulamalı Endüstriyel Network Eğitimi" hediye edilecek. Hediye eğitime tek bir firmadan 3’e kadar kişi katılabilecek.
Moxa işbirliğiyle düzenlenecek “Geleceğe Hazır Endüstriyel Ağlar” Çözüm Günü hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim