Sanayinin Makina Hangar'ı Açıldı!

Makina Mühendisleri Odası (MMO) İstanbul Şubesi ile Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş., sanayi ve mühendislik alanında öncü niteliğinde bir iş birliğine imza atarak Kartal'da bulunan MAKİNA HANGAR Mühendislik ve Teknoloji Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi. MAKİNA HANGAR'da yıl boyunca sektörel buluşmaların gerçekleştirileceği, firmaların ürün ve hizmetlerini...

  • Şubat 23, 2024
  • 527 Görüntüleme
  • Sanayinin Makina Hangar'ı Açıldı!
    Sanayinin Makina Hangar'ı Açıldı!

Makina Mühendisleri Odası (MMO) İstanbul Şubesi ile Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş., sanayi ve mühendislik alanında öncü niteliğinde bir iş birliğine imza atarak Kartal'da bulunan MAKİNA HANGAR Mühendislik ve Teknoloji Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi. 

MAKİNA HANGAR'da yıl boyunca sektörel buluşmaların gerçekleştirileceği, firmaların ürün ve hizmetlerini sergileyeceği ve ayrıca da bireylerin kullanımına açık fuaye alanı, mühendis ve teknik elemanların teorik ve pratik bilgilerinin uygulamalı eğitimlerle destekleneceği eğitim alanları, Ar-Ge ve Tasarım Atölyesi ve paylaşımlı ofis alanları bulunuyor.

Sanayi ve mühendislik alanında fark yaratacak projelerin teşvik edilmesi amaçlanan MAKİNA HANGAR'da yenilikçi, yüksek katma değerli, sürdürülebilir ve rekabetçi sanayi projelerinin üretilmesi hedefleniyor.

MAKİNA HANGAR'ın proje çözüm ortağı olan Hannover Fairs Turkey, bu mühendislik ve teknoloji merkezinde faaliyet gösterecek start-up'lara ve inovatif projelere ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtım ve pazarlama fırsatı sunacak. Hannover Fairs Turkey'in desteklediği MAKİNA HANGAR girişimi, sektörel firmaları, sivil toplum kuruluşlarını, üniversiteleri ve mühendisleri aynı çatı altında toplayarak Türkiye'deki sanayi sektörünü daha ileriye taşıyacak ve yeni fikirlerin geliştirileceği, fark yaratacak projelerin üretileceği bir platform olacak.  Hannover Fairs Turkey olarak, bu etkinlikler ile amacımız, endüstriye ve sektöre katkı sağlamak, sektördeki yeniliklere ışık tutmak olacak.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim