ifm Electronic Katalog

ifm'nin En Yenileri

  • ifm Electronic Katalog
    ifm Electronic Katalog

ifm electronic tüm dünya çapında faaliyet gösteren yenilikçi bir şirkettir.1969 yılındaki kuruluşundan beri sürekli olarak büyümektedir ve yıllık cirosu 630 milyon Euro'dur. 70 ülkede 5000 çalışanı vardır.

Sensörlerden değerlendirme veya kontrol teknolojilerine; endüstriyel iletişimden kestirimci bakımda durum görüntüleme sistemlerine kadar geniş bir yelpazedeki ürünlerini Almanya' da üretir.Ürünlerinin 2-5 yıl aralıklarında garanti süreleri vardır.

İndüktif ve kapasitif yaklaşım anahtarları. Manyetik sensörler. Silindir sensörleri. Fotoelektrik sensörler ve sistemler. Kontur sensörü. Data matris kod okuyucu. Enkoder. Değerlendirme sistemleri. Güç kaynakları.İndüktif güvenlik ve vana sensörleri. Seviye, akış, basınç, vakum, sıcaklık sensörleri. Titreşim sensörleri. Basınçlı hava debimetresi. AS-interface. İş makineleri için sensörler. Soketler. CANopen ürünleri.

Kendini sürekli geliştiren satış ekibi, 600' den fazla patenti ve 2013' te 70' ten fazla patent başvurusu, kaliteli ürünleri ve uluslararası tecrübesi ile ifm electronic - size yakın!

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim