Connection Days'e Bosch Rexroth katılıyor

16 Aralık'ta Bosch Rexroth'un kendi Oturumunda ve 17 Aralık'ta Dijital Dönüşüm Oturumunda Genel Müdür Levent Fadıloğlu konuşmacı olacak

  • Aralık 10, 2020
  • 1114 Görüntüleme
  • Connection Days'e Bosch Rexroth katılıyor
    Connection Days'e Bosch Rexroth katılıyor
  • Connection Days'e Bosch Rexroth katılıyor
    Connection Days'e Bosch Rexroth katılıyor

Bosch Rexroth'un Gold Partner olduğu 16-17 Aralık 2020 tarihlerinde dijital olarak gerçekleşecek olan Lojistik, Enerji & Tedarik Zincirinde Dijitalleşme Konferansı, her biri alanında uzman ve dijital dönüşüme yön veren sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. 16 Aralık'ta Bosch Rexroth Türkiye ve Orta Doğu Genel Müdürü Levent Fadıloğlu "Tüm Tedarik Zincirinizi Dijitalleştiriyoruz" ve 17 Aralık'ta "Dijital Dönüşüm ile Oyunun Kuralları Değişiyor" konulu oturumlar da konuşmacı olacaktır.

www.connectiondays.com web sitesi üzerinden gerçekleşecek etkinliğe şimdiden kayıt yaptırarak bu oturumlara ücretsiz katılabilirsiniz.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim