Sewio, UWB Teknolojisini Ücretsiz Dijital Kahraman Etkinleştirme Kitleriyle Geliştiriyor

İki kısa soruyu yanıtlayan herkese üç Dijital Kahraman Etkinleştirme Kitinden birini kazanma şansı sunuyor

  • Eylül 8, 2020
  • 501 Görüntüleme
  • Sewio, UWB Teknolojisini Ücretsiz Dijital Kahraman Etkinleştirme Kitleriyle Geliştiriyor
    Sewio, UWB Teknolojisini Ücretsiz Dijital Kahraman Etkinleştirme Kitleriyle Geliştiriyor

Sewio, iki kısa soruyu yanıtlayan herkese üç Dijital Kahraman Etkinleştirme Kitinden birini (her biri 4,532 $ değerinde) kazanma şansı sunuyor. Bu kit yalnızca donanımı ve yazılımı daha sonra tam ölçekli bir dijitalleştirme projesinde kullanılabilen UWB RTLS Kitini değil, aynı zamanda yarışmacıların ihtiyaçlarını ve fikirlerini ve teknolojik dağıtımlarını tartışmak için Sewio'nun müşteri deneyimi ekibiyle üç saatlik bir danışmanlık hizmetini de içerir.

Bu Dijital Kahraman Etkinleştirme Kitleri, şirketlerin İç Mekan Konum Hizmetleri için Gartner Peer Insights Müşterilerinin Tercihi olarak seçilen Sewio RTLS ile ilgili uygulamalı deneyim elde etmesine olanak tanır. Aynı zamanda, Apple'ın yakın zamanda iPhone'larına eklemeye başladığı Sewio RTLS tarafından desteklenen aynı UWB teknolojisini test edebilirler ve yakında Wi-Fi ve Bluetooth gibi tüm büyük cep telefonu üreticilerinin endüstri standardı haline gelecektir.

“Bu üç Dijital Kahraman Etkinleştirme Kitini sunarak ultra geniş bant teknolojisinin şirketlere sunduğu çok gerçek avantajları açmaktan heyecan duyuyoruz. Malzemelerin, malların ve personelin hassas bir şekilde takip edilebilmesi, yalnızca önemli maliyetleri ve boşa harcanan iş saatlerini azaltarak iş akışlarını, süreçleri ve lojistiği optimize etmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda personelin yalnızca ciddi bir olay meydana gelmesi durumunda hesaba katılmamasını sağlamak için değerli bir yaşam hattı sağlar. personelin ve site ziyaretçilerinin tehlikeli veya kısıtlı bölgelere girmesini önlemeye yardımcı olmak. Mevcut salgın iklimde, dijital dönüşümün benimsenmesinin geleceğe hazır şirketlerin hayatta kalması için önemli bir anahtar olduğunu kanıtladığını gördük. Bu teknolojiden yararlanarak işletmeler, COVID-19 tehdidi azaldığında çalışmaya devam etmelerini sağlayabilir ve doğru ve güvenilir iç mekan takibinin sağladığı ciddi rekabet avantajından yararlanabilirler. ”Dedi Sewio CMO'su Petr Passinger.

Yarışma 7 Eylül 2020'de başlıyor ve 31 Ekim 2020'de yakında dijital kahraman olacak üç dijital kahraman cevaplarına göre seçilecek.
Dijital Kahramanlar yarışmasına katılmak için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.sewio.net/become-a-digital-hero/

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim