Phantom C321 Hava Yüksek Hızlı Kamerası

Zorlu Hava Uygulamalarında Test Yeteneklerini Genişleten

 • Phantom C321 Hava Yüksek Hızlı Kamerası
  Phantom C321 Hava Yüksek Hızlı Kamerası

Dijital yüksek hızlı görüntüleme sistemlerinin lider üreticisi Vision Research, havadan test uygulamalarına yönelik Phantom Miro® C321 Air yüksek hızlı kamerasının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu 2 megapiksel kamera, insanlı ve insansız havadan test gereksinimlerini karşılamak için Phantom Miro C321 araç çarpışma testi kamerasının sağlam ve sahada kanıtlanmış tasarımından yararlanıyor. Özellikle, yüksek kare hızları ve birçok gelişmiş görüntüleme özelliği, benzersiz veri güvenliği sunarken ve çevresel dayanıklılık, EMI ve aviyonik güçle ilgili katı spesifikasyonları karşılarken test fırsatlarını da genişletiyor.

C321 Air, full HD (1920 x 1080) çözünürlükte saniyede 1.480 kare (fps) ve azaltılmış çözünürlüklerde 94.000 fps'ye kadar hıza ulaşır. Havadan yapılan testler genellikle daha düşük kare hızları gerektirdiğinden, ayrıntılı, daha yüksek kaliteli görüntüler sağlarken araştırmacılar için ek test fırsatlarının kilidini açar. Yeni kamera ayrıca kritik test olaylarını minimum hareket bulanıklığıyla yakalamak için yüksek hassasiyet, düşük gürültü ve yüksek dinamik aralık için 10 mikron piksel boyutuna sahiptir.

Vision Research Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kevin Gann, "Phantom C321 Air'i havadan test camiasına tanıtmaktan heyecan duyuyoruz" diyor. "Savunma ve havacılık alanlarındaki müşterilerimizin zorlu ortamlarda kritik mağaza ayırma testleri yapması gerekiyor. Yüksek hızlı kamera pazar lideri olan Vision Research, endüstrinin en katı taleplerini karşılayan farklılaştırılmış bir kamera sağlama itibarına, deneyimine ve bilgisine sahiptir. havadaki ortam.

C321 Air, en zor testlerden biri olan titreşim testi (MIL-STD 810H, Yöntem 514.8, Kategori 12 (Jet), 26 Grms'ye kadar) dahil olmak üzere havacılık ve uzaya özgü spesifikasyonları karşılamaktadır. Kamera aynı zamanda -55˚C'ye kadar sıcaklık testine tabi tutulmuştur, neme karşı koruma sağlayan uyumlu kaplamalı paneller içerir ve çift etkili mandallı kapıyla sabitlenmiş, çıkarılabilir bir CFast katı hal sürücüsü (SSD) sunar. Kullanıcılar çekimleri uçuş sırasında flaşa indirerek bir görevdeki birden fazla yakalamayı kaydedebilirler.

Phantom C321 Air'in Temel Özellikleri:

 • Küçük, kompakt form faktörü
 • HD çözünürlük (1920x1080)
 • Verim: 3 Gpx/s görüntü yakalama
 • Tam çözünürlükte maksimum kare hızı: 1.480 fps
 • Düşürülmüş çözünürlükte maksimum kare hızı: 94.000 fps
 • Çalışma sıcaklığı aralığı: -55˚ ila +50˚C
 • Sinyalleri kolayca yapılandırmak için programlanabilir I/O
 • MIL-STD 810H, 704 ve 461 standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır (tam test bekleniyor)
 • 16GB RAM ve bellek bölümleme yetenekleri
 • Birden fazla çekimi güvenli bir şekilde saklamak için CFast ve otomatik kaydetme özellikleri
   

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim