Otomasyon sektörünün önde gelen firmaları WIN EURASIA 2023'te yerlerini aldılar!

7-10 Haziran Tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek

  • Nisan 28, 2023
  • 1981 Görüntüleme
  • Otomasyon sektörünün önde gelen firmaları WIN EURASIA 2023'te yerlerini aldılar!
    Otomasyon sektörünün önde gelen firmaları WIN EURASIA 2023'te yerlerini aldılar!

7-10 Haziran Tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan WIN EURASIA otomasyon sektörünün önde gelen firmalarını tek çatı altında topluyor. Şimdiden pek çok firmanın katılımcı olarak yerini aldığı fuar bölgedeki ticaretin en önemli platformu olarak yine eşsiz fırsatlar sunmaya hazırlanıyor!

Türkiye & Küresel Otomasyon Sektörü

Türkiye'nin son dönemde global pazara açılması, 2020-2027 döneminde %9,6 oranında pazar büyümesi ile 442,5 milyar ABD dolarına ulaşması beklenen Küresel Sanayi Otomasyonu pazarındaki konumunu güçlendirdi. İhracatın, ürün çeşitliliğinin, ticaret yapılan bölge sayısının artması küresel pazarın dikkatini Türkiye'deki üreticilere yöneltiyor.

Türkiye otomasyon sektörü bir yandan iç talebe çözüm sunarken, diğer yandan da yurt dışında ihale alan taahhüt firmaları başta olmak üzere yabancı ülkelerdeki projelere otomasyon mühendisliği ve sistem entegrasyonu hizmetleri sunuyor. 

Neden Katılmalısınız? | WIN EURASIA

29. kez düzenlenecek olan, yurt içi ve yurt dışından binlerce satın almacının 4 gün boyunca ziyaret edeceği WIN EURASIA ile hem iç pazarda konumunuzu güçlendirin hem de global pazarlardaki fırsatları keşfedin!

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim