Inventronics, Ams Osram’ın Avrupa ve Asya’daki Dijital Sistemler Birimini Satın Almak Üzere Anlaştı

Küresel müşteri tabanına teknoloji, katma değer sağlama ve uygun maliyetli, akıllı, bağlantılı aydınlatma dönüşümü stratejisinde önemli bir adım

  • Eylül 20, 2022
  • 729 Görüntüleme
  • Inventronics, Ams Osram’ın Avrupa ve Asya’daki Dijital Sistemler Birimini Satın Almak Üzere Anlaştı
    Inventronics, Ams Osram’ın Avrupa ve Asya’daki Dijital Sistemler Birimini Satın Almak Üzere Anlaştı

Empa Elektronik’in distribütörlüğünü yaptığı, LED sürücü ürünlerinde dünya lideri olan Inventronics, ams Osram’ın Avrupa ve Asya’daki Dijital Sistemler birimini satın almak üzere anlaştığını duyurdu. Satın alım, Inventronics’in küresel müşteri tabanına teknoloji, katma değer sağlama ve uygun maliyetli, akıllı, bağlantılı aydınlatma dönüşümüne öncülük etme stratejisinde önemli bir adımı temsil ediyor. 

Ams OSRAM Avrupa ve Asya Dijital Sistemler, geleneksel ve LED aydınlatma için temel olarak ilgili ışık modülleri, yazılımlar ve bağlanabilir bileşenlerle güç kaynakları geliştirmektedir. Bunlar, akıllı aydınlatma çözümlerini ve dijitalleşmeyi sağlayan profesyonel aydınlatma uygulamalarında armatürler için temel bileşenler konumundadır. Bu satın alım, ams Osram Dijital sistemin LED sürücü, aydınlatma otomasyon sistemleri, LEDli modül ve LED flex modüllerini kapsamaktadır.

OSRAM Digital Sistemler Asya ve Avrupa Başkanı Dr. Gernot Steinlesberger :
“Inventronics ailesine katılmayı dört gözle bekliyoruz. Her iki şirketin de sahip olduğu derin pazar bilgisi ve müşteri anlayışı Avrupa ve Asya’daki güçlü varlığımızla birleştiğinde, müşterilerimize mükemmel kalitede ve öncü yenilikler sunmaya devam etmemizi sağlayacak” dedi. 

Inventronics CEO’su Marshall Miles :
“Bu geçiş için çok heyecanlıyız. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için daha da fazla değer yaratmamızı sağlayacağından eminiz. Birleştirilmiş portföy ve yeteneklerimiz, çok büyük bir pazar payıyla bizi LED sürücüler için ilk tercih haline getirecektir.” dedi.

Ams Osram Avrupa ve Asya’daki Dijital Sistemler birimi yaklaşık 600 kişiyi istihdam etmektedir. Genel merkezi Almanya’nın Münih kenti yakınlarındaki Garching’de, dünya çapında ise 35’ten fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Inventronics, güvenilir ve yenilikçi LED sürücü ürünlerinin tasarımı, üretimi, pazarlaması ve satışı konusunda uzmanlaşmış birinci sınıf bir kuruluştur ve uygun maliyetli, akıllı, bağlantılı aydınlatmaya dönüşümde dünya lideridir.

Inventronics, merkezi Hangzhou, Çin’de bulunan halka açık bir şirkettir. Şirket, ABD ve Hollanda’daki dağıtım merkezlerine ek olarak Çin, Hindistan ve Meksika’daki üretim tesisleri de dahil olmak üzere küresel operasyonları sürdürmektedir. Satış ofisleri dünya çapında büyük pazarlarda 100’den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için burayı tıklayınız!

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim