iFlex'li 393 FC CAT III 1500 V True-rms Pensmetre

Karanlık ve gürültülü ortamlarda çalışırken ideal olan ekranda parlak yeşil bir ışık sağlar

  • iFlex'li 393 FC CAT III 1500 V True-rms Pensmetre
    iFlex'li 393 FC CAT III 1500 V True-rms Pensmetre

Netes Mühendisliğin temsilciliğini yaptığı Fluke iFlex'li 393 FC CAT III 1500 V True-rms Pensmetre yüksek voltajlı DC ortamında çalışan teknisyenler için tasarlanmıştır: Kesintisiz güç kaynakları için güneş enerjisi dizileri, rüzgar enerjisi, elektrikli demiryolları, veri merkezleri pil bankaları. Kelepçe, kelepçe çenesinden 1500 V dc, 1000 V ac ve 999,9 A dc veya ac'ye kadar ölçüm yapacaktır. Birlikte verilen iFlex esnek akım probu, ac akım ölçümlerini 2500 amper'e kadar genişletir. 

Bu kelepçenin ince bir çenesi vardır ve kalabalık birleştirici kutulardaki kablolara erişmenizi sağlar. Test uçları, işinizin hassasiyeti düşünülerek  tasarlanmıştır ve ayrıca CAT III 1500 V dc olarak derecelendirilmiştir.

Diğer önemli fonksiyonlar:

  • IP54 dereceli, güneş enerjisi dizilimleri ve rüzgar enerjisi sistemlerinde açık havada çalışmak için ideal
  • kVA cinsinden DC güç ölçümü
  • Ses Polarite (Audio Polarity) göstergesi, yanlış kablo bağlantılarını önlemeye yardımcı olur
  • Görsel Süreklilik (Visual Continuity) dönüşleri, karanlık ve gürültülü ortamlarda çalışırken ideal olan ekranda parlak yeşil bir ışık sağlar
  • Fluke Connect yazılımı aracılığıyla test sonuçlarının kaydedilmesi ve raporlanması

AC akımını ölçerken, birlikte verilen iFlex esnek akım probu, dar alanlarda kabloya benzersiz erişim sağlar. iFlex probu, son derece küçük alanlarda bükülebilir ve doğru akım ölçümleri sağlar.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim