Sağlam, Akıllı ve Kurulumu Kolay Thermalert 4.0 Serisi Pirometreler

Sıcaklık verilerini ve proses kontrolünü bir sonraki seviyeye taşıyan tak-çalıştır pirometreler

  • Sağlam, Akıllı ve Kurulumu Kolay Thermalert 4.0 Serisi Pirometreler
    Sağlam, Akıllı ve Kurulumu Kolay Thermalert 4.0 Serisi Pirometreler

Netes Mühendisliğin temsilciliğni yaptığı Fluke Process Instruments’ın en yeni Thermalert 4.0 Serisi Pirometreleri ile proses kontrol uygulamalarınızda doğru ve gerçek zamanlı infrared sıcaklık ölçümleri yapın. Geniş spektral aralık seçenekleri ve farklı sayıda entegre infrared sensör tak-çalıştır çözümleri ile birçok uygulama için kullanım olanağı sağlar.

Her pirometre, Endüstri 4.0 standartlarına uygundur, tüm kurulumlarda yenilikçi dijital teknolojiyi standart iki kablolu kurulumlarla birleştirir (isteğe bağlı HART iletişimleri gibi), ATEX ve IECEx sertifikasıyla sipariş edilebilir ve ekstra soğutma olmaksızın 85 °C’ye (185 °F) kadar ortam sıcaklıklarına dayanabilir. Çoklu iletişim seçenekleriyle bu akıllı pirometre, sıcaklık verilerinizi anlamak ve size özgü prosesinizi kontrol etmek için ihtiyacınız olan özellikleri, kurulumu ve çalıştırılması kolay kompakt, entegre bir pakette sağlar. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim