Fluke 831 Lazer Şaft Hizalama Aracı

Hassas lazer hizalama kolaylaştırıldı

  • Fluke 831 Lazer Şaft Hizalama Aracı
    Fluke 831 Lazer Şaft Hizalama Aracı
  • Fluke 831 Lazer Şaft Hizalama Aracı
    Fluke 831 Lazer Şaft Hizalama Aracı

Netes Mühendisliğin temsilciliğini yaptığı sağlam Fluke 831, gelişmiş eğitim veya karmaşık programlar olmadan hızlı ve eksiksiz şaft hizalaması sağlayan sezgisel, kılavuzlu bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ve kullanımı kolay olmakla birlikte, Fluke 831 ile lazer hizalama yetenekli teknisyenler için yeterince güçlüdür. Termal büyümeden kullanıcı tanımlı toleranslara ve daha fazlasına kadar tesis zemininde ihtiyaç duyulan tüm işlevsellik ile daha fazla makinenizi kapsayabilirsiniz.

Arıza sürelerini önleyerek maliyetleri azaltın
Çalışmalar, yanlış hizalamanın dönen makinelerdeki tüm hasarın en az yarısına neden olduğunu gösteriyor. Ekipler sorunu çözmek yerine genellikle yanlış hizalamanın belirtilerini tedavi eder ve hizalamanın çok uzun sürdüğünü düşündükleri için yatakları, kaplinleri ve keçeleri değiştirirler.

Beklenenin aksine, lazer hizalama hızlı ve kolay olabilir. Bu nedenle, tamir edilen ve elden geçirilen her makine hizalanmalıdır - sadece birkaç makine değil. Lazer hizalamayı benimseyen ekipler, aksama sürelerini ve enerji israfını önleyerek ve değiştirmeleri gereken rulman ve keçe sayısını azaltarak yılda binlerce dolar tasarruf edebilir.

Ana Özellikleri; İhtiyaçlarınıza uyum sağlayan hızlı, kolay ve hassas hizalama. Sağlam yapı ve sınıfının en yüksek IP derecesi. En hızlı, en doğru lazer hizalama için tek lazer teknolojisi. Bulut bağlantısı, gerçek zamanlı işbirliği sağlar. Dikey makinelerde hassas hizalama elde etmek için 8 adede kadar ölçüm noktası kullanın.

Ürüne dahil olan parçalar; Fluke 831 dayanıklı cihaz, Sensör lazeri, Reflektör prizması, 150 mm destek direkli zincir tipi montaj braketi (2x), 300 mm destek direği (4x), Lens temizleme bezi, USB sensör kablosu, USB bilgisayar kablosu, USB sürücüsü, USB sürücü kablosu, Mezura, Güç adaptörü (2x), Hızlı başvuru kılavuzu ve güvenlik bilgi sayfası, Taşıma çantası.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim