Fluke 62 MAX, 62 MAX+ Kızılötesi Termometreler

Ölçümde hassas olmakla birlikte 3 metreden düşmeye karşı dayanır

  • Fluke 62 MAX, 62 MAX+ Kızılötesi Termometreler
    Fluke 62 MAX, 62 MAX+ Kızılötesi Termometreler

Sıcaklık, genellikle elektrikli ve mekanik uygulamalardaki potansiyel sorunların birinci göstergesidir. Ancak bir elektrik panelinde sıcak nokta olup olmadığını, bir motorun aşırı ısınıp ısınmadığını ya da bir HVAC sisteminin etkili olup olmadığını nasıl kolayca anlayabilirsiniz? Cevap, bir kızılötesi (IR) termometrede saklıdır. Elde taşınabilir, temassız IR termometrelerle, ulaşılması zor ve tehlikeli alanlarda ekipman sıcaklıklarını anında ölçebilirsiniz. Anormal sıcaklıkların erken saptanmasıyla sorunlar erkenden çözülebilir.

Fluke 62 MAX ve Fluke 62 MAX+
İş yerindeki ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan Netes Mühendisliğin temsilciliğini yaptığı yeni Fluke 62 MAX ve 62 MAX+ kızılötesi termometreler ölçüm aletleri uzmanlarından bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. boyutu küçük, son derece doğru ve kullanımı çok kolaydır. Toz ve su geçirmezlik için IP54 dereceli. Ölçümde hassas olmakla birlikte 3 metreden düşmeye karşı dayanabilecek kadar sağlamdır. Gerçekten de, 62 MAX ve 62 MAX+ o kadar sağlamdır ki özen göstermek zorunda kalmadan taşıyabileceğiniz tek IR termometre modelleridir.

Başlıca Avantajları: Toz ve su geçirmez: Toz ve su geçirmezlik için IP54 dereceli. Dayanıklı: 3 metreden (9,8 ft) düşüşe karşı test edildi. Ergonomik tasarım: Elde daha doğal bir şekilde taşınması için yeniden tasarlandı. Küçük ve hafif, alet kemerinize ve alet kemeri makaranıza klipslenir veya alet kutunuza kolayca sığar.

Ek Özellikleri: Görüş açısı: Hassas lazer teknolojisi ölçümlerin daha doğru ve tekrarlanabilir olmasını sağlar. Çift lazer: 62 MAX+ ölçülecek alanı tanımlamanızda size yardımcı olmak için dönen çift lazere sahiptir. Ölçüm alanı noktalar arasındaki bölgedir. Geniş, arkadan aydınlatmalı ekran: Geniş ekran verilerin karanlık alanlarda bile daha kolay okunmasını sağlar. Min/Maks/Ort/Fark: Minimum, maksimum ya da ortalama sıcaklığı ya da iki ölçüm arasındaki farkı gösterir. Alarm: Limit dışı ölçümlerin hızla görüntülenmesi için Yük. ve Düş. Alarmlar. Güç: Hem 62 MAX hem de 62 MAX+ tek bir standart AA pil ile çalışır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim