Partnerliğin Gücü - Endress Hauser

Proseslerin geliştirilmesinde ekip çalışması önemlidir

  • Partnerliğin Gücü - Endress Hauser
    Partnerliğin Gücü - Endress Hauser
  • Partnerliğin Gücü - Endress Hauser
    Partnerliğin Gücü - Endress Hauser
  • Partnerliğin Gücü - Endress Hauser
    Partnerliğin Gücü - Endress Hauser

Endress+Hauser olarak, güven, iletişim ve işbirliğinin başarılı iş ortaklıkları ve sürekli gelişim rotaları sağlamak açısından çok önemli bir rol oynadığının bilincindeyiz.

Sporcuların takım arkadaşlarına güvenmesi gibi, müşterilerimizle kurduğumuz partnerliğin de aynı seviyede destek ve güvenilirlik sağlayarak verimliliği artıracağının farkındayız. Ortak bir vizyon, etkili koordinasyon ve benzersiz ihtiyaçlara yönelik derin bir anlayış partnerliği geliştirir.

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte zorlukların üstesinden gelebilir ve ortak hedeflere ulaşabiliriz. Partnerliğin gücünü kullanırken ve sahip oldukları büyük potansiyeli keşfederken bu heyecan verici yolculukta bize katılın, birlikte gelişelim!

3 milyon sensor gönderimi yapıldı      
 Her yıl müşterilerimize milyonlarca özel yapım sensör gönderiyoruz. Yenilikçi çözümlerimiz, proseslerini geliştirmede ve ürün imalatı verimliliğini artırmada müşterilerimize yardımcı oluyor.

>5,3 milyar insan
Dünya nüfusunun yarısından fazlası her gün ölçüm teknolojimiz kullanılarak üretilen ürünlerle temas ediyor.

100.000'den fazla müşteri bize güveniyor
Müşterilerimiz karşılaştıkları sorunları çözerken 70 yıllık deneyimimizden faydalanıyor ve bugün bize güveniyor, gelecekte de güvenmeye devam edecek.
 

Bizi benzersiz kılan özellikler:

Proses endüstrisinde faaliyet gösteren müşterilerimizin ürünlerini sürekli olarak geliştirmeleri ve daha verimli bir şekilde üretim yapmaları gerekiyor. Bu şekilde, kaynaklarını dikkatli kullanma yöntemlerini belirlemelerine, artan nüfusa güvenli şekilde üretilmiş ürünler sunmalarına ve doğal kaynaklarımızı sürdürülebilir bir şekilde korumalarına yardımcı oluyoruz.

Proses ölçüm teknolojimizi, otomasyon çözümlerimizi ve servislerimizi içeren endüstrideki en kapsamlı portföye ve tesislerini dijitalleştirmeye yönelik etkili çözümlerle müşterilerimize destek sağlıyoruz. Proseslere ilişkin değerli bilgiler sayesinde müşterilerimiz daha bilinçli kararlar alabiliyor. 

Yetmiş yılı aşkın endüstriyel uzmanlığımızı ve derin uygulama bilgimizi çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Müşterilerimiz karşılaştıkları zorlukları çözerken bu deneyimlerden faydalanıyor. 

Daha fazla bilgi için tıklayın