Ethernet I/O Modül

Röleler uzaktan ve ya lokal olarak aktif edilebilir

  • Ethernet I/O Modül
    Ethernet I/O Modül

Emikon Otomasyon’un temsilciliğini yaptığı TCW241 Modbus TCP-IP destekleyen bir Ethernet IO modülüdür. Bu modül Ethernet I/O’ları uzaktan izleme ve kontrolü için tasarlanmıştır. Cihazın 4 dijital, 4 analog giriş ve 4 rölesi vardır. Sekize kadar destekleyen, kablo arayüzü; nem, sıcaklık, karbondioksit AC yada DC vb. sensörleri destekler.

Ethernet I/O modülündeki röleler uzaktan ve ya lokal olarak aktif edilebilir. Uzaktan aktivasyon WEB arayüzünü ve M2M protokolünü de kapsar. Lokal aktivasyon, bir programdan, bir parametre durumundan ya da işlevi veren müşteri tarafından aktif edilebilir. Bu işlev 4 parametreye kadar destekler.

TCW241 MODBUS TCP/IP, SNMP ve HTTP API destekler. Bu modül gerçek zamanlı senkronizasyon sağlar. Bu sizlere üst seviye röle planlaması sağlar. Üst seviye planlama bir seferlik ya da tekrarlanabilen görevleri daha önce ayarlanmış olan zaman ile açma/ kapama yapmasını sağlar.
TCW241 belirlenmiş uzak sunuculara bir bağlantı (HTTP Post) başlatabilir. Bu gönderinin XML veya JSON dosyasıdır. Dosyalar mevcut izleme parametre değerlerini içerir. HTTP periyodik olarak ya da önceden ayarlanmış alarm koşulları ile gönderilebilir.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim