Wireless Router 5G

Kullanıcıların kendi konumlarında 5G'ye başlamalarına olanak verir

  • Wireless Router 5G
    Wireless Router 5G

Emikon Otomasyon’un temsilciliğini yaptığı HMS Network, endüstriyel özel ağlar için optimize edilmiş, ticari olarak temin edilebilen ilk endüstriyel 5G yönlendiriciyi piyasaya sürdü. Wireless Router 5G, Ericsson Industry Connect 5G ağlarını destekler ve kullanıcıların kendi konumlarında 5G'ye başlamalarına olanak tanımaktadır. HMS ayrıca tipik endüstriyel kullanım durumlarının test edilmesi ve değerlendirilmesi için hazır bir başlangıç kiti sunmaktadır.

Wireless Router 5G, HMS Networks'ün teknoloji girişimi “HMS Labs” tarafından geliştirilmiştir ve 5G'yi erken benimseyenlerin yeni teknolojiyi denemelerine olanak tanımaktadır. Özel ağların CE uygunluk testini geçmesi için optimize edilmiş, ticari olarak satılan ilk Endüstriyel 5G yönlendiricilerdendir.

Wireless Router 5G, her router için n78 bandı kullanılarak standalone (SA) işletimde Ericsson Industry Connect 5G çözümü ile kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Bu sayede kullanıcılarına endüstriyel üretim ortamında sağlam bir hücresel bağlantı oluşturmasını sağlamaktadır. 4G ve 5G hücresel ağ teknolojilerini desteklemesi sayesinde otonom güdümlü araçlar ve diğer endüstriyel makinelerle haberleşmek için ideal bir çözümdür.

HMS Labs geliştirme müdürü Dr. Jens Jakobsen “Her zaman teknolojinin ön saflarında yer almaktan gurur duyuyoruz ve piyasada bulunan bu ilk Wireless Router 5G bunun bir başka kanıtıdır.” Diyerek HMS’ in 5G alanında üstünlüğünü vurgulamaktadır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim