Enerji arz güvenliği ve iklim değişikliği: Hannover Messe'de çözümler

Dünyanın yükselen enerji fiyatlarıyla başa çıkmak ve aynı zamanda iklim değişikliğiyle mücadele etmek için hızlı çözümlere ihtiyacı var. Etkinliğe ücretsiz erişiminizi sağlayın.

  • Nisan 18, 2022
  • 494 Görüntüleme
  • Enerji arz güvenliği ve iklim değişikliği: Hannover Messe'de çözümler
    Enerji arz güvenliği ve iklim değişikliği: Hannover Messe'de çözümler

30 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında Hannover Messe (Hannover Messe) sırasında, yaklaşık 2.500 şirket, Hannover fuar alanlarında geleceğin fabrikaları ve enerji sistemleri için teknolojilerini sergileyecek. "Endüstriyel Dönüşüm" ana teması altında, birbirine bağlı üretim tesislerinin nasıl daha verimli çalışabileceğini ve kaynakları nasıl koruyacağını, enerjiyi nasıl sürdürülebilir bir şekilde üretip iletebileceğini gösterecekler.

Fuarın ön izlemesi sırasında Deutsche Messe CEO'su Jochen Köckler, "Mevcut küresel siyasi durum göz önüne alındığında, Hannover Fuarı'nın bu temaları her zamankinden daha alakalı" dedi. "Sürekli değişen bir dünyada - politik, ekolojik ve ekonomik olarak - arz güvenliğini ve büyümeyi sağlamak için iklim değişikliğiyle mücadele ederken yenilikçi teknolojiler kilit bir rol oynayacak" dedi.

Sergilenen firmalar arasında Siemens, Bosch, Schneider Electric, Schaeffler, Microsoft, SAP ve Service Now gibi firmaların yanı sıra Beckhoff, Festo, Harting, Pepperl+Fuchs, Phoenix Contact, Wago ve Ziehl gibi birçok orta ölçekli sanayi firması yer alacak. -Abegg. Onlara, Fraunhofer ve Karlsruhe Teknoloji Enstitüsü (KIT) gibi büyük araştırma enstitülerinin yanı sıra Hannover Messe'de endüstri ile ağ kurmak için ideal bir platform bulan yaklaşık 100 start-up eşlik edecek.

Ücretsiz kayıt olun: Endustri Dünyası dergisi, etkinliğe dijital olarak katılmanız ve sergiye tam erişim elde etmeniz için ücretsiz bir kullanıcı hesabı oluşturma imkanı sunuyor.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim