MPLAB Makine Öğrenimi Geliştirme Paketi

Gömülü tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. MPLAB® Makine Öğrenimi Geliştirme Paketimiz, makine öğrenimi çıkarımını entegre eden ürünleri geliştirmek ve iyileştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan kapsamlı ve entegre sezgisel bir iş akışıdır. İster yeni tasarımlar üzerinde çalışıyor olun, ister mevcut tasarımları optimize ediyor olun, Geliştirme...

  • MPLAB Makine Öğrenimi Geliştirme Paketi
    MPLAB Makine Öğrenimi Geliştirme Paketi
  • MPLAB Makine Öğrenimi Geliştirme Paketi
    MPLAB Makine Öğrenimi Geliştirme Paketi

Gömülü tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. MPLAB® Makine Öğrenimi Geliştirme Paketimiz, makine öğrenimi çıkarımını entegre eden ürünleri geliştirmek ve iyileştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan kapsamlı ve entegre sezgisel bir iş akışıdır. İster yeni tasarımlar üzerinde çalışıyor olun, ister mevcut tasarımları optimize ediyor olun, Geliştirme Paketimiz, geliştirme sürecinizi kolaylıkla kolaylaştıracak en iyi çözümdür.

Bu platform, daha hızlı geliştirme ve daha kısa pazara sürüm süresi sağlarken aynı zamanda maliyetleri de düşük tutar. İhtiyacınız olan her şey sezgisel MPLAB Entegre Geliştirme Ortamımıza (IDE) tamamen entegre edilmiştir. MPLAB® Makine Öğrenimi Geliştirme Paketimizle tasarımlarınızı geliştirin ve benzersiz başarıyı keşfedin.


• Gömülü mühendisler için tasarlandı
• AutoML modu mevcut
• 8/16/32B MCU/MPU için mevcuttur
• Uç cihazlar için geliştirilmiş ve optimize edilmiş model kitaplığı

Daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.