Güçte Gelişmiş Yapılandırılabilirlik ve Esneklik

Esnekliğe ve yapılandırılabilirliğe değer veriyorsanız ve Kademeli anahtarlama düzenleyicileri ile sisteminizin karmaşıklığını ve Malzeme Listesi (BOM) maliyetini düşürmek için

  • Güçte Gelişmiş Yapılandırılabilirlik ve Esneklik
    Güçte Gelişmiş Yapılandırılabilirlik ve Esneklik

Microchip Regülatörlerimiz, harici bir geri besleme direnci ağı ihtiyacını ortadan kaldıran ve böylece çıkış voltajı ayarlarının hassasiyetini artıran pin seçilebilir işlevselliğe sahiptir. Ek olarak bu cihazlar, önceden belirlenmiş voltajlar dahilinde çıkış voltajının hassas programlanmasına olanak tanıyan I2C yapılandırılabilirliğine sahiptir. Bu özellik, sistem verimliliğini artırmada, tasarım düzenlerini düzene koymada ve ek bileşenlere olan ihtiyacı azaltmada etkilidir. Regülatörlerimizin doğası gereği çok yönlülüğü bir nimettir çünkü bir sistem içinde ele alınabilecek güç raylarının spektrumunu önemli ölçüde genişletir. Bu yalnızca geliştirmeye harcanan zaman ve çabayı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda uyarlanabilir güç kaynaklarının tasarımında kayda değer bir maliyet avantajı da sağlar.

Dahası, bu düzenleyiciler, güç israfını azaltmak ve sistem verimliliğini artırmak için büyük ölçüde dinamik voltaj ölçeklendirmesine bağlı olan yeni nesil mikroişlemcilere (MPU'lar) ve Çip Üzerinde Sistemlere (SoC'ler) büyük ölçüde fayda sağlamaya hazırlanıyor.

Kompakt, yüksek verimliliğe sahip DC-DC kademeli anahtarlama regülatörlerimiz, ağ oluşturma, veri merkezleri, tıbbi cihazlar, otomotiv gelişmiş sürücü destek sistemleri (ADAS), elektrikli mobilite ve internet gibi çok çeşitli sektörlerde temel malzeme haline gelmiştir. Şeyler (IoT) teknolojileri. Güç yönetiminde rekabet avantajı için son teknoloji çözümlerimizi bugün projelerinize dahil edin.

Daha fazla bilgi edinmek için tıklayın