Fiziksel ve Dijital Dünyaları Birbirine Bağlayın

10BASE-T1S teknolojimiz, çeşitli sensörleri ve aktüatörleri bir kuruluşun Operasyonel Teknoloji (OT) ve Bilgi Teknolojisi (IT) altyapısının geri kalanına entegre ederek fiziksel ve dijital dünyaları birbirine bağlar. Bu teknoloji, diğer sektörlerde olduğu gibi otomotiv sektörüne de önemli avantajlar sağlıyor. Ethernet, dijital dünyanın birleştirici iletişim teknolojisidir ve...

  • Fiziksel ve Dijital Dünyaları Birbirine Bağlayın
    Fiziksel ve Dijital Dünyaları Birbirine Bağlayın

10BASE-T1S teknolojimiz, çeşitli sensörleri ve aktüatörleri bir kuruluşun Operasyonel Teknoloji (OT) ve Bilgi Teknolojisi (IT) altyapısının geri kalanına entegre ederek fiziksel ve dijital dünyaları birbirine bağlar. Bu teknoloji, diğer sektörlerde olduğu gibi otomotiv sektörüne de önemli avantajlar sağlıyor. Ethernet, dijital dünyanın birleştirici iletişim teknolojisidir ve 10BASE-T1S bunu fiziksel arayüze taşır.

Edge'i Bulut'a bağlamak için eksiksiz bir ürün ekosistemi sunuyoruz. 10BASE-T1S ürünleri, fabrika, proses ve bina otomasyonu, otomotiv kullanımları ve diğer endüstriyel uygulamalara yönelik eksiksiz çözümler uygulayan güvenlik ürünleri, mikro denetleyiciler ve Ethernet anahtarları dahil olmak üzere çeşitli diğer tekliflerimize de eklenebilir.
Bu yenilikçi teknoloji, en basit sensörlerin ve aktüatörlerin bir Ethernet altyapısına bağlanmasını sağlayarak bir ağın tüm katmanlarına tek bir iletişim teknolojisi sağlar.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.