Logo Yazılım ERP çözümlerini bulut teknolojisiyle sunuyor

Türkiye’nin ERP ürünleriyle en fazla şirkete ulaşan iş yazılım şirketi Logo Yazılım, iş dünyasını bulut teknolojisiyle dönüştürüyor

  • Nisan 20, 2022
  • 134 Görüntüleme
  • Logo Yazılım ERP çözümlerini bulut teknolojisiyle sunuyor
    Logo Yazılım ERP çözümlerini bulut teknolojisiyle sunuyor

Logo’nun yeni ERP servisi ile muhasebeden satışa, üretimden bütçelemeye kadar tüm fonksiyonlar artık bulut teknolojisi ile sunuluyor. Logo’nun bulut ERP servisini kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilir bir yapıda sunduklarını belirten Logo Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan şunları söyledi; “Türkiye’de yerli dinamiklerle büyümüş ve müşteri sayısı açısından ERP sektörünün liderliğini üstlenen bir şirket olarak yaptığımız yatırımlar ve izlediğimiz yol ile Türkiye’nin dijitalleşme refleksini güçlendirmek için özellikle bulut tabanlı çözümlerimizin üzerinde önemle çalışıyoruz.  Dijitalleşme ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinde birçok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmeler süreçlerini, işlerini ve/veya bilgilerini bulut çözümlere taşıyorlar, yatırım maliyetlerini düşürmek ve kullanım maliyetlerini uzun vadelere yaymak için çalışmalar sürdürüyorlar. Tüm sektörlerdeki ve her ölçekteki işletmeye bu kaçınılmaz değişim ve dönüşüm yolculuklarında eşlik eden ise bilişim ve yazılım sektörü. Biz de Logo Yazılım olarak bugüne dek elde ettiğimiz başarılara yenilerini ekleyecek, müşterilerimizin ihtiyaç duyacakları yeni çözüm ve hizmetleri sektördeki liderliğimiz ve ekosistemimizin gücü ile sunmaya devam edeceğiz.
 
Bulut teknoloji ile geliştirdiğimiz ERP servisimiz işletmelere önemli avantajlar kazandırmanın yanı sıra onları rekabette güçlendiriyor. İşletmelerin dijitalleşmesine katkı sağlarken en güçlü yanımız dün olduğu gibi bundan sonra da Logo ekosistemi olacak. Türkiye’nin hemen hemen her köşesinde bulunan 800’den fazla iş ortağımızla birlikte işletmelerin yanında olarak eğitim, uyarlama, destek ve diğer tüm hizmetlerimizle bütünleşik ve sektörel ihtiyaçlarına çözüm bulmayı, hizmet sunmayı sürdüreceğiz.
 
Logo müşteri deneyimi yaklaşımımız çerçevesinde iş hedeflerimizi müşterilerimize ve tüm ekosistemimize daha fazla değer yaratma amacıyla şekillendiriyoruz. Müşterilerimizle etkileşimin kalitesini ve doğasını tanımlayan “müşteri deneyimi” odağımızı geliştirerek tüm süreçlerimizde müşteri ihtiyaçlarını daha iyi öngörebilmeyi hedefliyoruz. Şirket kültürümüzün temellerinde yer alan müşteri odaklı yaklaşımımız gereği bütünsel müşteri deneyim stratejimizi oluşturmayı, müşteri memnuniyetinin artırılarak marka bağlılığına dönüşmesini ve sürdürülebilir, uçtan uca müşteri odaklı bir Logo deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. 
 
Logo Yazılım’ın bulut ERP servisi işletmelerin rekabetçiliğini arttırıyor
 
ERP çözümleri, kolay kullanım ve kolay erişim imkanı ile artık bir servis olarak sunuluyor ve alınan hizmete her zaman her yerden ulaşabiliyor. Aylık ve yıllık yapılacak abonelik yöntemi ile hızlıca kullanıma alınan Logo bulut ERP servisi maliyet avantajı sayesinde herhangi bir sistem veya kurulum yatırımı gerektirmiyor, bulut ortamında kullanıcılarla buluşuyor, sunucu ve güvenlik maliyetleri Logo tarafından karşılanıyor. 
 
Logo’nun bulut bilişim altyapısı ile ERP sistemi sürekli güncel olarak kullanılabiliyor ve vakit alan versiyon geçişlerine gerek kalmıyor. Bu sayede işletmeler gerekli değişikliklere ve yeniliklere kesintisiz şekilde anlık olarak uyum sağlayabiliyor.  Logo’nun sunduğu bulut hizmeti kapsamında veriler korunuyor; kötü niyetli girişimlere karşı veri güvenliği sağlanıyor.
 
İhtiyaçlara hızla yanıt veren bulut tabanlı ERP servisinde, her paket ihtiyaca göre ek fonksiyonlarla zenginleştirilebilirken kullanıcı sayısı da ihtiyaç doğrultusunda belirlenebiliyor. Satın alma ve satış sipariş süreçlerinde kolaylık sağlayan ERP ile insan kaynaklı hataların önüne geçiliyor. Aynı zamanda Logo bulut ERP servisi, işletmelerin performans ihtiyacına göre uyumlanabiliyor.
 
Logo bulut ERP servisinin sağladığı diğer avantajlar arasında; etkili stok ve maliyet takibi, satın alma ve sipariş süreçlerinde kolaylık, anlık muhasebeleştirme, kapsamlı ödeme ve tahsilat yöntemleri, şirket operasyonlarındaki gelir-gider dengesini takip etme, sabit kıymetlerin verimli yönetimi, bütçelerde etkin yönetim ve analiz yeteneği, ileri seviyede finans işlemleri, hızlı üretim, dış ticaret işlemlerinin takibi bulunuyor. Ayrıca, e-Dönüşüm kapsamındaki uygulamalar Logo bulut ERP servisiyle entegre şekilde çalışabiliyor. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim