Endüstriyel Güvenlik için Sertifikalı SIL 2/3 Kendi Kendine Test Kütüphanesi

Endüstriyel güvenlik, endüstriyel kontroller, robotlar, sensörler, gaz dedektörleri ve duman dedektörleri alanında kritik öneme sahiptir ve IEC 61508 Endüstriyel Güvenlik Standardını bu uygulamalar için bir ön koşul haline getirir. Geniş 32 bit SAM ve PIC32 Mikrodenetleyiciler (MCU'lar) ve dsPIC33C Dijital Sinyal Kontrolörleri (DSC'ler) portföyümüz, SIL 3, IEC 61508 FMEDA ve/veya...

  • Endüstriyel Güvenlik için Sertifikalı SIL 2/3 Kendi Kendine Test Kütüphanesi
    Endüstriyel Güvenlik için Sertifikalı SIL 2/3 Kendi Kendine Test Kütüphanesi

Endüstriyel güvenlik, endüstriyel kontroller, robotlar, sensörler, gaz dedektörleri ve duman dedektörleri alanında kritik öneme sahiptir ve IEC 61508 Endüstriyel Güvenlik Standardını bu uygulamalar için bir ön koşul haline getirir.

Geniş 32 bit SAM ve PIC32 Mikrodenetleyiciler (MCU'lar) ve dsPIC33C Dijital Sinyal Kontrolörleri (DSC'ler) portföyümüz, SIL 3, IEC 61508 FMEDA ve/veya güvenliği hedefleyen tasarımlar için TÜV Rheinland sertifikalı teşhis kitaplıkları (kendi kendini test kitaplıkları) sunar eksiksiz bir pakette bulunan kılavuzlar.

Sistem geliştirmenizi basitleştirmek ve hızlandırmak için kapsamlı belge setinden ve sertifikalı yazılım kitaplıklarından yararlanırken sertifika maliyetinden ve zamandan tasarruf edin.


Daha fazla bilgi edin!