EMO Hannover 2017 Metal İşleme Fuarı Başlıyor!

Ücretsiz Fuar Giriş Biletinizi aşağıdaki Linkten almayı unutmayın!

  • Mayıs 19, 2017
  • 429 Görüntüleme
  • EMO Hannover 2017 Metal İşleme Fuarı Başlıyor!
    EMO Hannover 2017 Metal İşleme Fuarı Başlıyor!

EMO Hannover 2017'de resmi kayıt rakamları oldukça etkileyici görünüyor: 40 farklı ülkeden 1.700'den fazla firma, metal işleme sektörü için dünyanın en önemli ticaret fuarında yer alacak. Hanover'de 18-23 Eylül 2017 tarihlerinde 152.000 metrekarelik alanda bu fuar gerçekleşecek. Bu rakamlar bir önceki etkinliğin çok üzerinde katılımın olduğu anlamına gelir. EMO Genel Sekreter Carl Martin Welcker "EMO Hannover 2017'de rekor katılımcı sayısıyla sonuçlanacak gibi görünüyor" dedi.

"Akıllı üretim için sistemleri birbirine bağlama" sloganı altında, dünyanın önde gelen metal işleme sektörü fuarı Industry 4.0'ın ışığında dijitalleşme ve ağ oluşturma megatrendine odaklanıyor. Carl Martin Welcker, "Yeni sloganımızla, katılımcılarımızla kesinlikle nokta atışı yapacağız. Birçok firma bu sloganla çözümlerini kendi stantlarında ya da Endüstri 4.0 alanında sergileyecek.

EMO Hannover 2017 - metal işleme sektörü için dünyanın önde gelen ticaret fuarı

EMO Hannover 2017'de 18-23 Eylül 2017 tarihleri ​​arasında uluslararası üretim teknolojileri üreticileri EMO Hannover 2017'de "Akıllı üretim için bağlantı sistemleri" konusunda dikkat çekiyor. Dünyanın önde gelen metal işleme endüstrisi fuarı, günümüzün en gelişmiş metal işleme teknolojisinin tüm bant genişliğini, Her sanayi üretim sürecinin kalbi olan Fuar, en son makinelerin yanı sıra verimli teknik çözümler, ürün destek hizmetleri, üretim sürecinde sürdürülebilirlik ve çok daha fazlası sunacak. EMO Hannover'in odak noktası metal kesme ve şekillendirme tezgahları, üretim sistemleri, yüksek hassasiyetli araçlar, otomatik malzeme akışları, bilgisayar teknolojisi, endüstriyel elektronik ve aksesuarlar. EMO'ya ticari ziyaretçiler; makine ve tesis üreticileri, otomotiv endüstrisi ve bileşen tedarikçileri, havacılık sektörü, hassas mekanik ve optik, gemi yapımı, tıbbi teknoloji, alet ve kalıp imalatı, çelik ve benzeri gibi önemli sektörlerden gelir.

Bu fuara ücretsiz katılım için bu ücretsiz bilet linkini tıklayın

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim