Çarşamba, 22 Kasım 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Endüstri Gündemi

EMO Hannover 2017 Metal İşleme Fuarı Başlıyor!

Ücretsiz Fuar Giriş Biletinizi aşağıdaki Linkten almayı unutmayın!

Yayın tarihi Mayıs 19, 2017 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

EMO Hannover 2017'de resmi kayıt rakamları oldukça etkileyici görünüyor: 40 farklı ülkeden 1.700'den fazla firma, metal işleme sektörü için dünyanın en önemli ticaret fuarında yer alacak. Hanover'de 18-23 Eylül 2017 tarihlerinde 152.000 metrekarelik alanda bu fuar gerçekleşecek. Bu rakamlar bir önceki etkinliğin çok üzerinde katılımın olduğu anlamına gelir. EMO Genel Sekreter Carl Martin Welcker 'EMO Hannover 2017'de rekor katılımcı sayısıyla sonuçlanacak gibi görünüyor' dedi.

'Akıllı üretim için sistemleri birbirine bağlama' sloganı altında, dünyanın önde gelen metal işleme sektörü fuarı Industry 4.0'ın ışığında dijitalleşme ve ağ oluşturma megatrendine odaklanıyor. Carl Martin Welcker, 'Yeni sloganımızla, katılımcılarımızla kesinlikle nokta atışı yapacağız. Birçok firma bu sloganla çözümlerini kendi stantlarında ya da Endüstri 4.0 alanında sergileyecek.

EMO Hannover 2017 - metal işleme sektörü için dünyanın önde gelen ticaret fuarı

EMO Hannover 2017'de 18-23 Eylül 2017 tarihleri ​​arasında uluslararası üretim teknolojileri üreticileri EMO Hannover 2017'de 'Akıllı üretim için bağlantı sistemleri' konusunda dikkat çekiyor. Dünyanın önde gelen metal işleme endüstrisi fuarı, günümüzün en gelişmiş metal işleme teknolojisinin tüm bant genişliğini, Her sanayi üretim sürecinin kalbi olan Fuar, en son makinelerin yanı sıra verimli teknik çözümler, ürün destek hizmetleri, üretim sürecinde sürdürülebilirlik ve çok daha fazlası sunacak. EMO Hannover'in odak noktası metal kesme ve şekillendirme tezgahları, üretim sistemleri, yüksek hassasiyetli araçlar, otomatik malzeme akışları, bilgisayar teknolojisi, endüstriyel elektronik ve aksesuarlar. EMO'ya ticari ziyaretçiler; makine ve tesis üreticileri, otomotiv endüstrisi ve bileşen tedarikçileri, havacılık sektörü, hassas mekanik ve optik, gemi yapımı, tıbbi teknoloji, alet ve kalıp imalatı, çelik ve benzeri gibi önemli sektörlerden gelir.

Bu fuara ücretsiz katılım için bu ücretsiz bilet linkini tıklayın


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında :

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle
Tel.:
Faks:


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun