HANNOVER MESSE'de GALA: Tüm Elektrik Topluluğu Arenası

22-26 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte yeni format, karbon nötr bir sanayi toplumuna giden yolu işaret ediyor

  • HANNOVER MESSE'de GALA: Tüm Elektrik Topluluğu Arenası
    HANNOVER MESSE'de GALA: Tüm Elektrik Topluluğu Arenası

Yaklaşan HANNOVER MESSE'de Tüm Elektrik Topluluğu konsepti ilk kez ve kendi arenasıyla büyük ölçekte vurgulanacak. Arena, ZVEI tarafından tanınmış katılımcılarla birlikte organize edilecek. ZVEI Endüstri Başkanı Gunther Koschnick'in belirttiği gibi, "All Electric Society Arena'nın amacı, büyük ölçüde yenilenebilir enerjilere dayalı bir enerji tedariği olanaklarını tartışmak ve bunları uygulamaya koymaktır." Çeşitli sunum programlarının bir parçası olarak sektör uzmanları, bilim insanları ve politikacılar geleceğin giderek daha elektrikli olacağına ışık tutacak. Arena yalnızca günlük temalı turların ayrılmaz bir parçası değildir. Ayrıca Salon 11, Stand B58'in ortasındaki ZVEI standına da doğrudan bağlantılıdır.

Koschnick şöyle devam ediyor: "Tüm Elektrik Topluluğunun ZVEI hedef imajı, endüstrinin üzerinde anlaşılan iklim hedeflerine ulaşmaya olan katkısını temsil ediyor." "Teknolojilerin ve süreçlerin doğrudan elektrifikasyonunun yanı sıra, hidrojen ve power-to-X gibi sektör birleştirme ve akıllı depolama teknolojileri bu süreçte önemli bir rol oynayacak. Bu nedenle HANNOVER MESSE, All Electric Society'yi Avrupa Birliği'nin öncüsü olarak benimsemek için iyi bir konuma sahip. karbon nötr bir sanayi toplumu için enerji verimliliği senaryosu."

Karbon nötr bir endüstri, bu yılın ana teması olan "Sürdürülebilir Bir Endüstriyi Enerjilendirmek" ile ilgili tüm girişimler için ideal bir çerçevedir. Deutsche Messe'de HANNOVER MESSE Ticaret Fuarı ve Ürün Yönetimi Küresel Direktörü Hubertus von Monschaw'a göre All Electric Society Arena, sektörün iklim hedeflerine ulaşılmasına nasıl katkıda bulunabileceğini gösterecek.

HANNOVER MESSE'deki All Electric Society Arena, DKE, Eaton, Finder, Harting, Pepperl+Fuchs, PHOENIX CONTACT, Rittal, Schneider Electric, Siemens, Wöhner ve Deutsche Messe tarafından desteklenmektedir.

Aksiyonun bir parçası olmak ister misin? Ücretsiz biletiniz için HANNOVERMESSE'nin kayıt sayfasına giden bağlantıyı takip edin.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim