CeBIT 2017'e Ücretsiz Biletinizi Alın

Fuara ücretsiz erişim imkanı ile önümüzdeki CeBIT'te 20-24 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve şirketlerin tüm alanlarında dijitalleşmelerinde yardımcı olacak.

  • Ocak 23, 2017
  • 196 Görüntüleme
  • CeBIT 2017'e Ücretsiz Biletinizi Alın
    CeBIT 2017'e Ücretsiz Biletinizi Alın

Almanya'nın Hannover kentinde gerçekleşecek olan CeBIT'in önümüzdeki etkinliğinde, kağıt bazlı uygulamalardan dijital ofis süreçlerine geçiş yapmak için işletmelerin ihtiyaç duyduğu her şey sunulacak. Tatil talepleri yönetimi ve faturalandırma yazılımlarından, e-postaları güvenli bir şekilde arşivlemek ve kritik önem taşıyan belgeleri depolamak için kullanılan sistemlere kadar geniş bir yelpazede yer alan teknolojiler. Dijitalleşme, özellikle KOBİ'lerin yapacakları çok şeyin bulunduğu bir alandır. Ve bu karmaşık, zorlayıcı bir iş olabilir, bu nedenle uzman tavsiyesi şarttır. CeBIT 2017'deki dijital ofis çözümleri Salon 3'te toplanacak.

Dijital Ofis Alanı

BT sektörü dernek BITKOM, CeBIT 2017'deki Salon 3'teki ECM katılımının bir parçası olarak, üreticilerin, sağlayıcıların ve danışmanların dijital ofis teknolojisinin tüm alanlarından sunumlar sunacakları bir 'Dijital Ofis Alanı' düzenliyor. Vitrinin kapsamı, mobil işbirliği ve iletişimi en son araçlarından, süreç otomasyonu ve bulut tabanlı arşivleme çözümlerine, belgeleri tarama ve yazdırma için gelişmiş sistemlere kadar her şeyi kapsıyor.

CeBIT 2017'e ücretsiz bilet almak için buraya kaydolun!

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim