AC/DC Dönüştürücüler

Tıbbi Uygulamalar İçin 18W ve 30W

  • AC/DC Dönüştürücüler
    AC/DC Dönüştürücüler

RECOM'un RACM18 ve RACM30 AC/DC dönüştürücüleri, tam sertifikalı ve enerji tasarrufu sağlayan AC/DC modüllerine ihtiyaç duyan tıbbi PCB tasarımları için geliştirildi. Bu nedenle en son IEC/EN60601 tıbbi standartların yanı sıra EN60335 ev aletleri ve IEC/EN60950 ITE standartlarına göre sertifikalandırılmıştır. Sağlam elektronik devre ve su geçirmez IP68 kapsülleme bu dönüştürücülerin zorlu çalışma koşullarına dayanmasını ve son derece güvenilir olmasını sağlar.
RACM18-ER ve RACM30-ER serisi tıbbi, evsel ve endüstriyel uygulamalarda çok yönlü kullanımlar için güvenilir ve yüksek verimli güç dönüştürme modülleri içerir. Çok yüksek emniyet ve güvenilirlik standartlarının yerine getirilmesi gereken tıbbi uygulamaların yüksek riskli özelliklerinin gereksinimlerine uygundur. Modüller PCB'de 2"x2" 'den daha az yer kaplar ve kompakt yuvarlak tasarımı aynı zamanda gömme montaj duvarı tesisatlarına takılmalarını sağlar. 5000m'ye kadar yükseklik ve -20°C'den +80°C'ye kadar sıcaklık aralıklarında çalışabilen bu modüller tıbbi, ev, sıhhi tesisat, akıllı bina ve otomasyon cihazlarındaki kompakt uygulamalara güç sağlamak için üretilmiştir. Kolay entegrasyon için seriler en son tıbbi, evsel ve ITE sertifikalarına sahiptir ve herhangi bir harici bileşen gerekmeden asgari 6dB ile limitlerin altında B sınıfını geçer. CE amblemine sahiptir ve üç yıllık garanti ile satışa sunulur. 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim