Değerlendirme Kartları

DOSA Dönüştürücülerin basit testleri için

  • Değerlendirme Kartları
    Değerlendirme Kartları

Kısa süre önce piyasaya sürülen RPM ve RBB10 serileri için RECOM, fazla zaman alabilen testler için kestirme bir yol sunan ilgili değerlendirme kartlarını (EVB) sunar, bu kartlar müşterilerin bu DOSA modüllerini daha kolay değerlendirme yapmasını sağlar.

RPM‐1.0, RPM‐2.0, RPM‐3.0 ve RPM‐6.0 direnç regülatör serileri için değerlendirme kartları, harici bir DC kaynağından 6A'ya kadar çıkış akımına sahip sabit bir çıkış voltajı üretir. Böylelikle RPM güç modülleri tarafından kırpma, sıralama, yumuşak başlatma, etkinleştirme ve algılama gibi sunulan çok sayıda işlev değerlendirilebilir. Daha önemlisi aşırı yük veya aşırı sıcaklıktaki davranış, daha tasarım aşamasındayken erken değerlendirilebilir. RECOM ayrıca RBB10 buck/boost dönüştürücü için bir değerlendirme kartı sunar; bu kart çıkış voltajı olarak daha yüksek, daha düşük veya aynı olabilen bir harici DC beslemesinden 4A'ya kadar bir akımla ayarlanmış çıkış voltajı üretir. Çıkış voltajı 3,3V veya 5V'ye ayarlanmıştır, ancak kart üzerindeki dirençler kullanılarak 1.0V ile 5.5V arasında ayarlanabilir. RBB10‐2.0 regülatörünün farklı çalışma modları, çıkış kırpması, etkinleştirme ve algılama verileri gibi tüm fonksiyonları, çıkış konnektörleri kullanılarak kolayca değerlendirilebilir. Dönüştürücü örneklerini, değerlendirme kartlarını ve orijinal ekipman üretici (OEM) fiyatlarını tüm yetkili distribütörlerden veya doğrudan RECOM'dan temin edilebilir.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim