15, 20 ve 30W Medikal DC/DC Dönüştürücüler

5kVAC güçlendirilmiş izolasyon ve düşük kaçak akımı

  • 15, 20 ve 30W Medikal DC/DC Dönüştürücüler
    15, 20 ve 30W Medikal DC/DC Dönüştürücüler

RECOM 15 W ilâ 30W güç aralığında yeni tıbbi sınıf DC/DC modüllerini sunar; bu sayede kompakt kasa büyüklüğü ve tam tıbbi sertifikaları sayesinde tıbbi tasarımlara kolayca entegre edilebilirler. 5kVAC güçlendirilmiş izolasyon, düşük kaçak akımı gibi geliştirilmiş özellikleri bu modülleri medikal sınıfı uygulamalar için ideal hale getirirken, ekstra geniş 4:1 giriş voltaj aralıkları sunarlar.

Güvenilir REM15-W, REM20-W ve REM30-W serisi, 60601-1 3rd Ed sertifikası dâhil olma üzere kritik tıbbi uygulamalar için iyi dengelenmiş özellikler sunan DC/DC dönüştürücülerdir. Sadece 1,6”x1” ve 2”x1” ebadındaki kompakt kasa boyutlarına rağmen 250VAC çalışma voltajında 5kVAC güçlendirilmiş izolasyona, 8mm kaçak yolu ve açıklık ve 2µA düşük kaçak akıma sahiptirler. Aynı zamanda ekstra geniş 4:1 giriş voltaj aralığı ile geniş kapsamlı uyumluluğu garanti ederler. % 90'a varan yüksek verim, -40°C'den +105°C'ye kadar aşırı sıcaklıklardaki zorlu ortamlardan doğal ortamlara kadar güvenilir şekilde çalışabilecekleri anlamına gelmektedir. Tek çıkış seçenekleri 5V ile 24V arasındadır ve çift çıkışlar 5V, 12V veya 15V düşük çıkış dalgası ve sıfır yüklü çalışma sağlar. Yüksek güvenilirliğin altını çizmek için RECOM bu modüller için 5 yıllık garanti vermektedir. Ürün örneklerini ve orijinal ekipman üretici (OEM) fiyatlarını tüm yetkili distribütörlerden veya doğrudan RECOM'dan temin edebilirsiniz.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim