Tüm Trafik Seviyeleri İçin Zemin İşaretleme

Depolar ve lojistik alanlarında yaya trafiği ile araç trafiğini birbirinden ayırmaya yönelik

  • Tüm Trafik Seviyeleri İçin Zemin İşaretleme
    Tüm Trafik Seviyeleri İçin Zemin İşaretleme

Trafiğin yoğun olduğu alanlar için yeni ToughStripe Max bandı geliştiren Brady Corporation, şimdi hafif, orta dereceli ve yoğun trafikli zeminler için güvenilir işaretleme ürünlerinden oluşan eksiksiz bir ürün serisi sunuyor.Tüm trafik seviyelerini kapsayan çözüm Zemininizin trafik seviyesine bağlı olarak, Brady 3 tip güvenilir, renk kodlamalı zemin işaretleme bandı sunar. Vinil bant, trafiğin hafif olduğu alanlarda geçici kullanım amaçlı üretilmiştir ve yalın üretim veya Kaizen etkinlikleri sırasında kullanım için idealdir. Polyesterden üretilen ToughStripe bant, yayalar ve hafif araçların bulunduğu orta dereceli trafik alanlarındaki daha kalıcı uygulamalar için daha uygundur. Brady´nin en yeni bandı ToughStripe Max, daha yoğun trafik ve forkliftlerin bulunduğu alanlar için tasarlanmıştır.

Yayalar daha güvenli, araçlar daha verimli Net şekilde işaretlenen zeminler, depolar ve lojistik alanlarında yaya trafiği ile araç trafiğini birbirinden ayırmaya yönelik pratik bir çözümdür. Bu işaretler, otoyollardaki trafik şeritlerine benzer şekilde tüm kullanıcılar için güvenlik ve verimliliğin artırılmasına yardımcı olur. Yaya çalışanlar güvenli şekilde yürüyebilecekleri alanları net olarak görebilirken, araçlar kendilerine ayrılan özel alanlarda daha verimli kullanılabilir.

Uyumluluğu artırın
Zemin işaretleme, işverenlerin gerektiğinde güvenlik veya sağlık işaretleri sağlama yükümlülüğünü düzenleyen AB Direktifi 92/58/EEC ile uyumluluğu destekler. Direktifin engeller ve tehlikeli konumları düzenleyen işaretlere yönelik minimum gereksinimlerle ve trafik rotalarının işaretlenmesiyle ilgili Ek V bölümü, çalışanların korunması için gerekli olduğunda araç trafik rotalarının sürekli bantlarla net bir şekilde işaretlenmesi gerektiğini belirtir.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim