HD olarak marka görünürlüğü: Sizin ürününüz. Sizin renkleriniz.

Müşterilerinizi markanıza, ürününüze ve müşterinize değer veren harika bir etiketle etkileyin ve bilgilendirin.

  • HD olarak marka görünürlüğü: Sizin ürününüz. Sizin renkleriniz.
    HD olarak marka görünürlüğü: Sizin ürününüz. Sizin renkleriniz.
  • HD olarak marka görünürlüğü: Sizin ürününüz. Sizin renkleriniz.
    HD olarak marka görünürlüğü: Sizin ürününüz. Sizin renkleriniz.

Ürününüzü hayal ettiğiniz şekilde konumlandırın: markanızı vurgulayan net, yüksek çözünürlüklü ve canlı renklerle. Müşterilerinizi markanıza, ürününüze ve müşterinize değer veren harika bir etiketle etkileyin ve bilgilendirin. 

İstediğiniz renk modelinden istediğiniz renk değerini gelişmiş yüksek çözünürlükle yazdırarak ürününüzü tavizsiz bir şekilde büyüten etiket oluşturma özgürlüğü sunuyoruz. Avantajlar bunlarla sınırlı değil. Ayrıca Brady’nin etiket malzemeleriyle ilgili engin bilgisini uygulamaya döküyor ve böylece ürün etiketinizin ve markanızın istediğiniz müşteriye istediğiniz yerde kusursuz ve eksiksiz şekilde sunulmasını sağlıyoruz.

Etkileyici ve kullanışlı

Yazdırma olanaklarımız canlı görselleri hayata geçiriyor ve en küçük yazı tipi boyutlarında bile son derece okunaklı bilgiler sunuyor. Seri numaralarından kullanım simgelerine veya uyarı işaretlerine kadar her veri şık ve hızlı bir şekilde eklenebilir. Sonuç olarak, iş ortaklarınız için tarayıcı dostu ürün barkodlarını ekleyebileceksiniz. Kritik anlarda da müşterilerle hiç olmadığı kadar iyi bir iletişim kuracaksınız.

İstediğiniz yerde. İstediğiniz zaman.

Üretim tesisleri, ofisler, depolar ve dağıtımcı ortaklarından oluşan bir ağ sayesinde, nerede ihtiyacınız olursa tamamı yazdırılmış ve uygulanmaya hazır ürün etiketleri sunabiliriz. İsterseniz tesislerinizde VP750 Etiket Yazıcısı gibi gelişmiş, tam renkli ve yüksek hacimli yerinde yazdırma çözümlerimizi kullanarak bizim etiketlerimize istediğiniz zaman kendi tasarımlarınızı yazdırabilirsiniz. 

Markanızı etiketlemeye hazır mısınız? Bize ulaşın!