İstediğiniz gibi etiketleyin!

Yeni ve güçlü giriş seviyesi mobil etiket yazıcıları. Telefonunuzdan veya tek bir cihazla. Tercih sizin!

  • İstediğiniz gibi etiketleyin!
    İstediğiniz gibi etiketleyin!

Akıllı telefonunuzdan sektör lideri bir uygulama ile çalıştırılan güçlü, kompakt ve kemere takılabilen etiket yazıcısı kullanabilirsiniz.  Ya da tek bir cihazı kullanıp yerleşik etiket tasarım sihirbazları ile çalışabilirsiniz. Her iki durumda da sizi destekliyoruz.

Tümüyle yeni M211 ve M210 Etiket Yazıcılarını keşfedin. İstediğiniz gibi etiketleyin!

Yeni M211 Etiket Yazıcısı
Doğrudan sektör lideri Ekspres Etiketler uygulamamız ile önceden boyutlandırılmış etiketleri tasarlayın, görüntüleyin ve yazdırın.

Telefonunuzdan tasarlayın, önizleyin ve yazdırın. Pratik ve kolay öğrenilebilen M211; düşmelere, darbelere ve ezilmelere karşı dayanıklıdır ve tam şarjla tüm gün çalışacak şekilde sahada kullanım için geliştirilmiştir. Giriş seviyesindeki taşınabilir bir yazıcının daha önce tüm bunları oyunun kurallarını değiştirecek şekilde tek bir cihazda bir araya getirdiği görülmemişti.

Telefonunuzdan yazdırın. Tamamen yeni M211 Etiket Yazıcısını Keşfedin >>


Yeni M210 Etiket Yazıcısı
Tasarımı, oluşturmayı ve yazdırmayı tek bir cihazdan yapın

Yeni BMP21-PLUS artık en zorlu tesiste etiketleme işleri için önceden boyutlandırılmış etiketler ve daha fazla malzeme sunuyor. M210 etiket yazıcısının akıllı otomatik biçimlendirme özelliği sayesinde, tek yapmanız gereken bir etiket kartuşu takmak, yazmak ve yazdırmaktır.

Tek bir cihazdan yazdırın M210 Etiket Yazıcısını Keşfedin.