Makine müdahalelerini daha güvenli yapmak için akıllı yol

Tek bir tedarikçiden birinci sınıf Kilitleme/Etiketleme çözümü ile iş yeri güvenliğini artırın. Etiketleme / Kilitleme projelerinizde Brady'i tercih etmenizin 7 sebebini buradan öğrenebilirsiniz. Hareketli makine parçaları ve her türlü makine enerjisiyle ilgili kazaları önlemek için bakım sırasında makinelerin enerjisini kolayca kesin. Dünya çapındaki üreticiler,...

 • Makine müdahalelerini daha güvenli yapmak için akıllı yol
  Makine müdahalelerini daha güvenli yapmak için akıllı yol
 • Makine müdahalelerini daha güvenli yapmak için akıllı yol
  Makine müdahalelerini daha güvenli yapmak için akıllı yol
 • Makine müdahalelerini daha güvenli yapmak için akıllı yol
  Makine müdahalelerini daha güvenli yapmak için akıllı yol

Tek bir tedarikçiden birinci sınıf Kilitleme/Etiketleme çözümü ile iş yeri güvenliğini artırın. Etiketleme / Kilitleme projelerinizde Brady'i tercih etmenizin 7 sebebini buradan  öğrenebilirsiniz.

Hareketli makine parçaları ve her türlü makine enerjisiyle ilgili kazaları önlemek için bakım sırasında makinelerin enerjisini kolayca kesin. Dünya çapındaki üreticiler, çözümümüzü mevcut olanı optimize etmek ve iş yeri güvenliğini en üst düzeye çıkaran ve çalışanları koruyan eksiksiz Kilitleme/Etiketleme programları uygulamak için kullanıyor.

Eksiksiz Kilitleme/Etiketleme çözümümüzü keşfedin >>

Etiketleme / Kilitleme projelerinizde Brady'i tercih etmenizin 7 sebebini buradan  öğrenebilirsiniz:

 • Sınıfının en iyisi kilitleme prosedürleri:

         o  Güvenli Kilitleme/Etiketleme prosedürleri oluşturmak için zamanınız yok mu? Tüm makine enerji yalıtım noktalarını belirlemesi ve onayınız için resimli, makineye özel, dünya çapında en iyi uygulama Kilitleme/Etiketleme prosedürleri oluşturması için bir Brady Güvenlik Mühendisini davet edin.

 • Optimum prosedür yönetimi:

          o  Görsel olarak öğretici kilitleme prosedürlerini yönetme, oluşturma, güncelleme, gözden geçirme, ölçeklendirme ve iletme süreci bir tıklama meselesi hâline gelir. 

 • Herhangi bir enerji kontrol noktasına erişimi engelleyin:

         o  Eksiksiz özel Kilitleme/Etiketleme cihazları yelpazemizle vanalara, butonlara, sigortalara ve herhangi bir enerji izolasyon noktasına erişimi geçici olarak engelleyin.

 • Dünyanın en iyi güvenlik kilitleri:

         o Ayrıntılı, geleceğe yönelik kilitleme programları için %700 daha fazla kilit ve anahtar seçeneği sunan benzersiz SafeKey kilitlerimizle bakım sırasında makinelerinizin izolasyon durumunu etkin bir şekilde güvence altına alın.

 • Her kilitlemeyi güvenilir bir şekilde tanımlayın:

          o Tesislerinize teslim edilebilen veya güvenlik yazıcılarımızla tesislerinizde oluşturulabilen güvenilir Kilitleme/Etiketleme etiketleri sayesinde, devam eden bakım müdahaleleri hakkında kolayca iletişim kurun.

 • Pratik kilitlemeler:

           o Çok çeşitli akıllı aksesuarlarımızı kullanarak Kilitleme/Etiketleme’yi daha pratik ve verimli hâle getirin.

 • Kilitleme araçlarını kolayca dağıtın:

          o Belirli kilitlenmeler için doğru çözümleri vurgulayın ve özel panolarımız sayesinde araçların doğru konuma geri getirilmesini teşvik edin. 

Kilitleme/Etiketleme Kılavuzu: Makine müdahalelerinin daha güvenli olmasını sağlayın

Kilitleme/Etiketleme, makineleri enerji kaynaklarından tamamen veya geçici olarak izole ederek iş yeri kazalarını önler. İyi bir şekilde uygulandığında, makine müdahaleleri devam ederken makine hareketini ve makineye verilen enerjiyi durdurur.

Bu kılavuzu kullanarak Kilitleme/ Etiketleme programınızı nasıl uygulayacağınız hakkında fikir edinebilirsiniz ya da bizimle iletişime geçerek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Ücretsiz kilavuz edinin >>