M211 Etiket Yazıcısı

Telefonunuzdan önceden boyutlandırılmış etiketler yazdırma

  • M211 Etiket Yazıcısı
    M211 Etiket Yazıcısı

Brady’nin yeni M211 Etiket Yazıcısı, kabloları ve bileşenleri tanımlamak için hem önceden boyutlandırılmış hem de sürekli etiketleri yazdıran hafif, dayanıklı ve taşınabilir bir cihazdır. Telefonunuzdan tasarlanıp, yazdırılabilen ve önizlenebilen karmaşık etiketler oluşturabilir.
 
Telefonunuzdan etiketleyin
Yeni M211 Etiket Yazıcısı, herhangi bir bel kemerine kolayca tutturulabilir. Bluetooth üzerinden akıllı telefonlara sorunsuz bir şekilde bağlanır ve Brady Ekspres Etiketler ile kullanılır. Uygulama sayesinde etiketler hızlıca tasarlanır, önizlenir, yazdırılır ve ayrıca elektronik tablolardan veriler entegre edilebilir. Bugün piyasada bulunan telefonla kullanılabilen diğer etiket yazıcıları, M211’in etiket tasarım olanaklarına yaklaşamaz. Ayrıca, tasarımlar ister sahada ister ofiste kaydedilip iş arkadaşları arasında paylaşılabilir.

Test edilmiş kaliteli etiketler
M211’in hem sürekli hem de önceden boyutlandırılmış etiketlere baskı yapabilmesi, giriş seviyesinde taşınabilir bir etiket yazıcısı için benzersiz bir özelliktir. Brady, M211 kullanıcılarına 90’dan fazla farklı etiket kartuşu arasından seçimde bulunma olanağı veriyor. Bunlar arasında, belli uygulamalarda güvenilirlik için tasarlanmış genel amaçlı ve özel etiketler yer alıyor. Brady, farklı türde düz ve kavisli yüzeylere yapışmayı ve ayrıca nem, aşınma, sıcak, soğuk, hava koşulları ve diğer etkileri değerlendiren etiket test sonuçlarının olduğu teknik veri sayfalarına sahiptir.

Sağlam ve kullanımı kolay
Yeni M211 Etiket Yazıcısı, tek bir pil şarjıyla 300’e kadar etiket yazar. Ve ayrıca yazıcının ağırlığı yalnızca 0,5 kg’dır ve taşınması kolay olması için kompakt bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda, M211 dayanıklı bir cihazdır. Testlere göre, bu küçük yazıcı 1,8 m’den düşmelere, 110 kg çarpmalara ve askeri koşullara uygun darbelere dayanır. Neredeyse tüm iş sahalarında sorunsuz çalışmanın yanında, M211’de “iş sırasında” kolay sarf malzemesi değiştirme için “tak-kilitle-yazdır” özelliğine sahip etiket kartuşları vardır.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim