Her varlığa benzersiz dijital bir kimlik verin. Nasıl olduğunu keşfedin!

İşinizi parmaklarınızla yönetin

  • Her varlığa benzersiz dijital bir kimlik verin. Nasıl olduğunu keşfedin!
    Her varlığa benzersiz dijital bir kimlik verin. Nasıl olduğunu keşfedin!
  • Her varlığa benzersiz dijital bir kimlik verin. Nasıl olduğunu keşfedin!
    Her varlığa benzersiz dijital bir kimlik verin. Nasıl olduğunu keşfedin!


Brady Corporation’ın eksiksiz RFID çözümü ile her türlü endüstriyel ortamdaki varlıklara yalnızca etiket uygulanarak benzersiz dijital kimlikler verilebilir. Kullanıcılar, görüş alanında olmasa da etiketlenen varlıkları belirli bir mesafeden gerçek zamanlı olarak tanımlayıp tespit edebilir. 

İhtiyaçlarınız. Çözümünüz

Benzersiz herhangi bir çalışma ortamında RFID’in sağladığı verimliliği mümkün hâle getirmek için Brady, küresel üretim becerilerinden ve hizmetlerinden faydalanıyor ve böylece bileşenlerinden her birini eksiksiz bir RFID çözümü olarak özelleştirebiliyor. Etiket okuma mesafesi ve ayrıca diğer etiket özellikleri uyarlanabilir. Uyarlanan özellikler sayesinde etiketler, farklı endüstriyel ortamlarda kullanıcının istediği varlıklara yapıştırılabilir. Sensörler, sıcaklık veya nem seviyeleri gibi çevresel verilerin alınması için yerleştirilebilir. Belli bir ticari ihtiyacın faydalarını ortaya çıkarmak için tarayıcılar, verileri işleyen özel programlı uygulamalarla donatılabilir. Ayrıca Brady tüm çözümü mevcut ICT altyapısına entegre edebilir.

Tüm RFID çözümümüzü keşfedin >>

İş yeri verimliliğinde çığır açıyor

İyi uygulanmış kaliteli RFID çözümleri, pek çok sektör için operasyonel verimlilikte çığır açıyor. Elde taşınabilen RFID tarayıcılar ile çok sayıda varlık görüş alanında olmasa da 15 m mesafeden tespit edilebilir, tanımlanabilir, izlenip takip edilebilir. Sabit RFID tarayıcılar ise, tüm iş yerini tamamen kapsayarak varlık takibini ciddi seviyede hızlandırabilir. Sonuç olarak, çalışanlar ihtiyaç duydukları etiketli varlıkları hızlıca bulabilir, envanterler otomatikleştirilebilir ve giden kargo saniyeler içinde eksiksiz olup olmadığı kontrol edilebilir.

İşinizi parmaklarınızla yönetin

Etiketlenen tüm varlıklar üzerinde otomatik olarak toplanan veriler, sermaye varlık numaraları, bunların konumları, önleyici bakım ve çevresel hususlar hakkındaki stratejik kararlarda bilgi vermeye yardım eder. Stok seviyeleri ile ilgili kararlar en yeni verilerle desteklenebilir ve bunların hepsi otomatik olarak oluşturulup toplanarak iş verimliliği ve kârlılık daha da arttırılabilir. Bunun için varlıklara benzersiz dijital bir kimlik vermeniz yeterlidir.

Ücretsiz RFID kilavuzunu edinin >>