SAF-FRO Kaynak ve Kesme Ürünleri

  Sor / bana ulaş

Üç fazlı bir invertörden oluşan bu makine %30 oranında enerji tasarruf imkanı

Makineler & Aletler

SAF-FRO Kaynak ve Kesme Ürünleri
SAF-FRO Kaynak ve Kesme Ürünleri

SAF-FRO markalı kaynak ve kesme ürünleri artık Lincoln Electric Türkiye (Askaynak) güvencesiyle Türkiye pazarında. Bir Lincoln Electric kuruluşu olan olan SAF-FRO profesyonel kullanıcılar için kaynak ve kesme ürünleri, çözümleri ve hizmetleri tasarlıyor ve üretiyor. İlk olarak SAF-FRO’nun üçüncü nesil multi-proses kaynak makinesi DIGIWAVE III’ü Türkiye’deki kaynak profesyonelleriyle buluşturan şirket sektörde büyük bir dönüşüme imza atıyor. Yazılım tabanlı anahtarlama teknolojisine dayanan üç fazlı bir invertörden oluşan bu makine %30 oranında enerji tasarrufu sağlayabiliyor. Bu kaynak makinesi olağanüstü kaynak performansının yanı sıra güncellenebilir Linux yazılımı ile kaynak çalışmalarının doğru bir şekilde izlenebilirliğini ve takibini sağlayan USB, Ethernet hatta Wi-Fi gibi yeni iletişim araçlarına sahip. Kaynak işlemlerinde mükemmel sonuçlar sunan DIGIWAVE III, 200'den fazla sinerjik kaynak modu sağlıyor. Çok çeşitli malzeme, çap, tel, gaz kombinasyonları için mükemmel bir kaynak performansı da sunan bu makinenin 50 tane özel sinerjik modu bulunuyor.Makine; MIG/MAG kaynağında, karbon çelik/paslanmaz çelik malzemelerin kaynağında ve örtülü elektrod kaynağında mükemmel sonuçlar veriyor. 

Lincoln Electric Türkiye dünya çapında kaynak sektörlerini dönüştüren SAF-FRO markalı yeni nesil kaynak ve kesme çözümlerini Türkiye pazarına sunuyor. Şirket ilk olarak SAF-FRO’nun üçüncü nesil multiproses kaynak makinesi DIGIWAVE III’ü kaynak profesyonelleriyle buluşturuyor. DIGIWAVE III, işlem kontrolü sağlayarak optimum kaynak kalitesi sunuyor. Kaynak parametrelerinin kontrol limitlerinin ayarlanabildiği makine böylece bir hata tespit edilir edilmez gerçek zamanlı olarak uyarılar alınmasını sağlıyor. Bir makinenin normal bir elektrik şebekesine bağlanabileceğini gösteren EN 6000-3-12 ile uyumlu olan DIGIWAVE III, %30’a kadar enerji tasarrufu sunuyor. Makinenin su soğutucusunun ve isteğe bağlı fanın otomatik olarak çalıştırılması, renkli ekranın ayarlanabilir zamanda sönmesi ve sadece gerçekten ihtiyacınız olan elektriği tüketmesi enerji tasarrufunu sağlayan özellikler arasında yer alıyor.

Geleneksel CV modundan yaklaşık %20 daha yüksek kaynak hızı!
Kaynak sektöründe normlara ve gerekliliklere uymanın gittikçe önem kazandığı bilinciyle hareket eden Lincoln Electric Türkiye’nin (Askaynak) yeni nesil kaynak makinesi DIGIWAVE III’ün sahip olduğu torç kalibrasyonu kaynak ustalarının normlara uygun hareket etmesine destek oluyor. DIGIWAVE III hızlı kısa ark özelliği ile karbon çelik ve paslanmaz çeliklerin yalnızca pals modunda normal olarak ulaşılabilen tel besleme hızını kullanarak damla transferi davranışını değiştirmeye imkan veriyor. Bunun yanı sıra geleneksel CV modundan yaklaşık %20 daha yüksek kaynak hızı sunuyor. Tam kontrollü metal özelliği ise temiz bir kaynak için tam kontrollü kısa ark avantajı veriyor. Makine bu özellik sayesinde sıçrantı oranını düşürüyor ve rakipsiz kaynak kalitesi sunuyor.

Klonlamayla verileriniz güvende!
“Klonlama” özelliği, Wave III kurulumlarının yedeğinin tutulmasını ve çoğaltılmasını sağlıyor. Bu özellik sayesinde öngörülemeyen durumlar, üretimin devamlılığını sağlamak için kolayca yönetilebilir hale geliyor. DIGIWAVE III’ün sayaç ve limitleme özellikleri tel biter bitmez veya kontak meme vb. parçaların değiştirilmesi gerektiğinde kaynak ustasının doğrudan uyarıyor böylece ark süresi artabiliyor. Buna ek olarak, DIGIWAVE III‘ün bellek özelliği ile prosedürler sürekli olarak değerlendirebiliyor ve güncel şekilde geliştirebiliyor. DIGIWAVE III daha fazla verimlilik için standart olarak tüm otomasyon entegrasyonları için standart bir iletişim arayüzü ile donatılıyor.
 

Tarihinde yayınlanan Mayıs 20, 2020 - (2712 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
Kaynak Teknigi Sanayi Ve Tic. A.S.
TOSB Otomotiv Yan Sanayi Ihtisas 2. Cadde, No: 5, Sekerpinar
41420 Çayirova - Turkey
+90-262 679 78 00
+90-262 679 77 00
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Toyota’nın Seçimi ZF ve Mobileye Güvenlik Teknolojisi
Tezmaksan 40’ıncı yılında hedeflerine emin adımlarla ilerliyor
Havacılık ve İmalat Sanayinin Lider Firmaları Arasında Siz de Yerinizi Alın!
Coşkunöz Holding’de Üst Düzey Atama
BİMED Teknik Aletler Genel Müdür Yardımcısı Tolga YAROĞLU ile yapılan Röportaj
OTOMAT TEZGÂHLARININ MASTER ŞEFİ: LICO
Makinecilerin 2021 ihracat hedefi 20 milyar dolar
CIIE, Çin Pazarına Girmenin En İdeal Yolu
Fronius, tedarik işletmeleri için prototip kaynağı yapıyor
Türkiye’nin Demiryolu Atılımı 9’uncu Eurasia Rail ile Tüm Dünyaya Tanıtılacak
Demiryolu Taşıtları, ESİT Test Cihazları ile Daha Güvenli, Daha Hızlı
ZF; Geleceğe Hazır.
Schaeffler; Çığır açan Teknoloji: MPAX kafesli rulmanlar
petes; Kuruluşu 1963 'dan bu yana Otomotiv Servis Ekipmanları sektöründe öncü firmalardandır.
EREN Balata; Güvenlik Öncelik.
Kardeş Elektrik; Raylı Sistemlere Profesyonel Çözümler
Selectron; Trenler için Otomasyon Çözümleri
Harting Han Endüstriyel Konnektörler
FMC Hidrolik, Raylı Sistemlerde Yerli ve Milli üretim çalışmalarına odaklandı
PANEL; Ray Bağlantı Sistemleri