Kaynak Tozları

Kaynak İşlemlerine Hız ve Kalite Kazandıran Yeni Tozaltı Kaynak Tozları

  • Kaynak Tozları
    Kaynak Tozları

Kaynak sektörünün önde gelen kuruluşu Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, yeni tozaltı kaynak tozları ile hem kaynak işlemlerine hız ve kalite kazandırmayı hem de kullanıcılara ideal sonuçlar vadediyor. X52, X60 ve X65 kalite boruların kaynağında, basınçlı kazanlarda, off-shore ve rüzgar kulesi uygulamalarında yüksek çentik darbe dayanımı sağlayan AS FX-B110, kullanıcılara düzgün kaynak dikişi ve kolay cüruf kalkışı sunuyor. Başta iç-dış çap kaynaklı boruların, basınçlı kazanların ve LPG tüplerin kaynağında olmak üzere birçok kaynak uygulamasında çatlamaya karşı direnç sağlayan AS FX-N330 ise çok pasolu kaynaklarda yüksek darbe dayanımı ile dikkat çekiyor. AS FX-N331 ise genel ve ağır yapısal çeliklerin kaynağında, özellikle köşe kaynağı uygulamalarında ve dar kaynak ağzı ile gerçekleştirilen uygulamalarda yüksek akım taşıma kapasitesi, mükemmel kaynak performansı, düzgün dikiş görüntüsü ve yüksek mekanik değerleri ile işletmelerde fark yaratıyor. Türkiye'nin önde gelen kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Tozaltı 360° konseptiyle kullanıcılarına ideal ürünler sunmaya devam ediyor. Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, yeni tozaltı kaynak tozları ile kaynak işlemlerine hız ve kalite kazandıracak. Yeni tozaltı kaynak tozları kullanıcılara kaliteli ve verimli bir kaynak tecrübesi vaad ediyor.

AS FX-B110...

X52, X60 ve X65 kalite boruların kaynağında, basınçlı kazanlarda, off-shore ve rüzgar kulesi uygulamalarında yüksek çentik darbe dayanımı, düzgün kaynak dikişi ve kolay cüruf kalkışı sağlayabilecek bir kaynak tozu olarak dikkat çekiyor.

AS FX-N330...

Başta iç-dış çap kaynaklı boruların, basınçlı kazanların ve LPG tüplerin kaynağında olmak üzere birçok kaynak uygulamasında çatlamaya karşı direnç ve çok pasolu kaynaklarda yüksek darbe dayanımı sağlayabilecek çok amaçlı bir kaynak tozu olarak işletmelerde fark yaratıyor.

AS FX-N331...

Genel ve ağır yapısal çeliklerin kaynağında, özellikle köşe kaynağı uygulamalarında ve dar kaynak ağzı ile gerçekleştirilen uygulamalarda yüksek akım taşıma kapasitesi, mükemmel kaynak performansı, düzgün dikiş görüntüsü ve yüksek mekanik değerler sağlayabilecek bir kaynak tozu olarak kullanıcılar ile buluşuyor. Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak tecrübesiyle üretilen tozaltı kaynak makineleri, kaynak tozları, kaynak telleri ve Askaynak markalı tozaltı otomasyon sistemleri, son kullanıcılara kaliteli ve verimli bir kaynak tecrübesi sunuyor. Kaynaklı imalat maliyetlerini azaltarak, son kullanıcıların rekabetçiliğini artırıyor.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim