Tozaltı Kaynak Makinesi

En Zorlu Kaynak Koşulları İçin

  • Tozaltı Kaynak Makinesi
    Tozaltı Kaynak Makinesi

Kaynak sektörünün önde gelen kuruluşu Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, sabit akım ve sabit gerilim tozaltı kaynak uygulamaları için ideal bir tozaltı kaynak makinesi sunuyor: PowerPlusTM 1000HD. En zorlu kaynak koşullarında çalışmak için tasarlanan ürün, sağlam ve güvenilir yapısının yanı sıra avantajlı paket fiyatıyla da dikkat çekiyor. Genellikle alaşımsız çelik, düşük alaşımlı çelik ve paslanmaz çeliklerin kaynağında kullanılan ürün, yarı-otomatik ve otomatik olarak gerçekleştirilen MIG/MAG, özlü tel ve tozaltı kaynağı uygulamalarının yanında karbon kesme ve oluk açma işlemleri için mükemmel bir çözüm sunuyor.

 

40 yılı aşkın tecrübesiyle kaynak profesyonellerine en uygun çözümleri geliştiren Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, tozaltı makinelerindeki uzmanlığını yansıtan PowerPlus 1000HD ile kalite ve avantajlı paket fiyatı birlikte sunuyor. 1000 Amperde %100 çevrim oranı ve 1200A maksimum çıkış kapasitesine sahip; yarı-otomatik ve otomatik olarak gerçekleştirilen MIG/MAG, özlü tel ve tozaltı kaynağı uygulamalarının yanında karbon kesme ve oluk açma işlemleri için tasarlanan mükemmel bir kaynak makinesidir. Lincoln tozaltı uzmanlığı ile tasarlanan ürün, sağlam ve güvenilir yapısıyla gemi inşaa sanayi, rüzgar kuleleri vw basınçlı kap imalatı başta olmak üzere birçok sanayinin tüm ihtiyacını karşılıyor. Hassas çıkış kontrolü sayesinde kararlı bir ark oluşturan ürün, analog göstergelere sahip kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde kaynak sırasında akım ve gerilim değerlerinin takip edilmesine imkan veriyor. Akımı önceden ayarlayabilme özelliğine sahip olan PowerPlus 1000HD, şebeke gerilim kompanzasyonu sayesinde, ±%10'luk dalgalanma aralığında kalınması durumunda kaynak tutarlılığı korunuyor.

 

Güç ünitesinin Lincoln Electric RoverTM Tractor ile birlikte kullanılması durumunda sağlam ve güçlü yapıya sahip bir otomatik kaynak sistemi oluşturulmasını sağlayan PowerPlus™ 1000HD, en zorlu kaynak koşullarında çalışmak için de ideal. Lincoln Electric RoverTM Tractor 45o köşe kaynağı yapabiliyor ve dört çeker yürüyen sistemi sayesinde kaynak başlangıç ve bitişinde mükemmel hassasiyet sunuyor. Genellikle alaşımsız çelik, düşük alaşımlı çelik ve paslanmaz çeliklerin kaynağında kullanılan POWERPLUS™ 1000HD, karbon arkı ile oluk açma işlemlerinde de kullanılabiliyor ve yerden tasarruf sağlamak için iki makineye kadar istiflenebiliyor.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim