Tozaltı Kaynak Makinesi

  Sor / bana ulaş

En Zorlu Kaynak Koşulları İçin

Makineler & Aletler

Tozaltı Kaynak Makinesi
Tozaltı Kaynak Makinesi

Kaynak sektörünün önde gelen kuruluşu Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, sabit akım ve sabit gerilim tozaltı kaynak uygulamaları için ideal bir tozaltı kaynak makinesi sunuyor: PowerPlusTM 1000HD. En zorlu kaynak koşullarında çalışmak için tasarlanan ürün, sağlam ve güvenilir yapısının yanı sıra avantajlı paket fiyatıyla da dikkat çekiyor. Genellikle alaşımsız çelik, düşük alaşımlı çelik ve paslanmaz çeliklerin kaynağında kullanılan ürün, yarı-otomatik ve otomatik olarak gerçekleştirilen MIG/MAG, özlü tel ve tozaltı kaynağı uygulamalarının yanında karbon kesme ve oluk açma işlemleri için mükemmel bir çözüm sunuyor.

 

40 yılı aşkın tecrübesiyle kaynak profesyonellerine en uygun çözümleri geliştiren Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, tozaltı makinelerindeki uzmanlığını yansıtan PowerPlus 1000HD ile kalite ve avantajlı paket fiyatı birlikte sunuyor. 1000 Amperde %100 çevrim oranı ve 1200A maksimum çıkış kapasitesine sahip; yarı-otomatik ve otomatik olarak gerçekleştirilen MIG/MAG, özlü tel ve tozaltı kaynağı uygulamalarının yanında karbon kesme ve oluk açma işlemleri için tasarlanan mükemmel bir kaynak makinesidir. Lincoln tozaltı uzmanlığı ile tasarlanan ürün, sağlam ve güvenilir yapısıyla gemi inşaa sanayi, rüzgar kuleleri vw basınçlı kap imalatı başta olmak üzere birçok sanayinin tüm ihtiyacını karşılıyor. Hassas çıkış kontrolü sayesinde kararlı bir ark oluşturan ürün, analog göstergelere sahip kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde kaynak sırasında akım ve gerilim değerlerinin takip edilmesine imkan veriyor. Akımı önceden ayarlayabilme özelliğine sahip olan PowerPlus 1000HD, şebeke gerilim kompanzasyonu sayesinde, ±%10'luk dalgalanma aralığında kalınması durumunda kaynak tutarlılığı korunuyor.

 

Güç ünitesinin Lincoln Electric RoverTM Tractor ile birlikte kullanılması durumunda sağlam ve güçlü yapıya sahip bir otomatik kaynak sistemi oluşturulmasını sağlayan PowerPlus™ 1000HD, en zorlu kaynak koşullarında çalışmak için de ideal. Lincoln Electric RoverTM Tractor 45o köşe kaynağı yapabiliyor ve dört çeker yürüyen sistemi sayesinde kaynak başlangıç ve bitişinde mükemmel hassasiyet sunuyor. Genellikle alaşımsız çelik, düşük alaşımlı çelik ve paslanmaz çeliklerin kaynağında kullanılan POWERPLUS™ 1000HD, karbon arkı ile oluk açma işlemlerinde de kullanılabiliyor ve yerden tasarruf sağlamak için iki makineye kadar istiflenebiliyor.

Tarihinde yayınlanan Şubat 16, 2018 - (12365 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
Kaynak Teknigi Sanayi Ve Tic. A.S.
TOSB Otomotiv Yan Sanayi Ihtisas 2. Cadde, No: 5, Sekerpinar
41420 Çayirova - Turkey
+90-262 679 78 00
+90-262 679 77 00
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Türkiye’nin sanayicileri güçlerini MAKTEK KONYA’da birleştirecek
Dünya demiryolu sektörünün nabzı Eurasia Rail’da atacak
Uzun Boy Tornalama Kabiliyetleri
Boru İşleme Ekipmanları
Üretime ilham veren fuar, Maktek Avrasya yerli üreticiyi destekliyor
Stopflex: Basınç Hortumları için Patentli Retansiyon Sistemi
Mekanize Kaynak Sistemleri
SMB Technics Satış Sorumlusu Tanju Türkyılmaz ile röportaj
Yerli CNC Tezgahlar
Raylı Taşıtlarda Yüksek Teknoloji Kontroller